Током протеклог викенда, свих пет млађих такмичарских селекција Војводине наступило је у својим узрасним лигама, при чему су заједно забележили четири победе и само један реми. Омладинци Војводине славили су у градском дербију против РФК Нови Сад 1921, док су кадети, тријумфом над екипом Аполона 4 у Крагујевцу, преузели прво место на табели.

Омладинска лига Србије: РФК Нови Сад 1921 – Војводина 0:3

Омладинци Војводине победили су екипу РФК Нови Сад 1921 резултатом 0:3 (0:1), у 17. колу Омладинске лиге Србије. Стрелци за Вошу били су Ивановић у 21, Шавија у 72. и Тедић у 77. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Видаковић, Мирић, Луковић, Јеленковић, Ве. Богдановић, Благојевић, Милетић, Кокановић, Ву. Богдановић, Кабић и Ивановић. Са клупе, у игру су ушли још Кљајић, Радмиловић, Тедић, Пантић и Шавија. У наредном колу, омладинци Војводине дочекаће екипу Интернационала из Београда.

Омладинска лига Војводине (група Југ): Војводина – Железничар (Панчево) 2:0

У 12. колу Омладинске лиге Војводине, млађи омладинци Војводине победили су екипу Железничара из Панчева резултатом 2:0 (1:0). Стрелац за Вошу био је Станојевић у 45. и 76. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Головић, Милосављевић, Цекић, Миловановић, Стојановић, Ђорђиевски, Попадић, Торбица, Павлица, Чеман и Станојевић. Са клупе, у игру су ушли још Исаковски и Симић. У наредном колу, млађи омладинци Војводине дочекаће екипу Радничког из Сремске Митровице.

Кадетска лига Србије: Аполон 4 (Крагујевац) – Војводина 0:1

Кадети Војводине победили су екипу Аполона 4 у Крагујевцу резултатом 0:1 (0:0), у 17. колу Кадетске лиге Србије. Стрелац гола за Вошу био је Поповић у 53. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Богуновић, Трнинић, Миланов, Апостоловски, Мајсторовић, Дробњак, Ковачев, Абаџија, Ивановић, Поповић и Ерић. Са клупе, у игру су ушли још Кисић, Булаић, Пауновић и Гагић. У наредном колу, кадети Војводине дочекаће екипу Интернационала из Београда.

Кадетска лига Војводине (група Југ): Војводина – Железничар (Панчево) 6:0

У 12. колу Кадетске лиге Војводине, млађи кадети Војводине победили су екипу Железничара из Панчева резултатом 6:0 (2:0). Стрелци за Вошу били су Милошевић у шестом, Храмиш у осмом и 49, Костадиновић у 60. и 70. и Недељковић у 81. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Јаковљевић, Вјештица, Букинац, Павић, Ромић, Великић, Храмиш, Недељковић, Милошевић, Јањић и Алексић. Са клупе, у игру су ушли још Зличић и Костадиновић. У наредном колу, млађи кадети Војводине дочекаће екипу Радничког из Сремске Митровице.

Пионирска лига Војводине (група Југ): ШФ „Петрика“ – Војводина 2:2

Пионири Војводине играли су нерешено 2:2 против ШФ „Петрика“, у 11. колу Пионирске лиге Војводине. У наредном колу, Воша ће гостовати екипи Радничког у Новој Пазови.