Четири млађе такмичарске селекције Војводине наступиле су у својим узрасним лигама током протеклог викенда, при чему су забележиле учинак од две победе и два пораза, а на терен нису излазили једино млађи кадети.

Омладинска лига Србије: Војводина – Вождовац 0:2

Омладинци Војводине поражени су од екипе Вождовца резултатом 0:2 (0:2), у 14. колу Омладинске лиге Србије. На овом мечу, Воша је наступила у саставу: Дражић, Луковић, Кљајић, Ђурковић, Благојевић, Матковић, Новевски, Мартинкевич, Богдановић, Ђурић и Нијемчевић. Са клупе, у игру су ушли још Станић, Кокановић и Радмиловић. У наредном колу, црвено-бели ће гостовати екипи Бродарца у Београду.

Омладинска лига Војводине (група Југ): ШФ „Петар Пуача“ – Војводина 0:2

У 13. колу Омладинске лиге Војводине, млађи омладинци Војводине победили су екипу ШФ „Петар Пуача“ резултатом 0:2. У наредном колу, Воша ће дочекати екипу Подриња из Мачванске Митровице.

Кадетска лига Србије: Војводина – Земун 1:2

Кадети Војводине поражени су од екипе Земуна резултатом 1:2 (1:0), у 14. колу Кадетске лиге Србије. Стрелац јединог гола за Вошу био је Кабић у 43. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Видаковић, Миланов, Милисављевић, Тањга, Гаврановић, Исаковски, Чеман, Торбица, Попадић, Павлица и Кабић. Са клупе, у игру су ушли још Ђорђиевски, Станојевић и Трифуновић. У наредном колу, кадети Војводине гостоваће екипи Бродарца у Београду.

Пионирска лига Војводине (група Југ): Јединство (Стара Пазова) – Војводина 0:13

У 12. колу Пионирске лиге Војводине, пионири Војводине победили су екипу Јединства у Старој Пазови резултатом 0:13 (0:5). Стрелци за Вошу били су Милошевић у другом, четвртом и 54, Прерадов у 25. и 55, Ковачев у 41. и 50, Алексић у 63, Хромиш у 68, Мајсторовић у 70. и 77, Поповић у 71. и Јовановић у 78. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Јаковљевић, Вјештица, Букинац, Ромић, Мајсторовић, Прерадов, Јањић, Милошевић, Ковачев, Поповић и Алексић. Са клупе, у игру су ушли још Хромиш, Павић, Јовановић и Тривуновић. У наредном колу, пионири Војводине гостоваће ШФ „Петар Пуача“.