Četiri mlađe takmičarske selekcije Vojvodine nastupile su u svojim uzrasnim ligama tokom proteklog vikenda, pri čemu su zabeležile učinak od dve pobede i dva poraza, a na teren nisu izlazili jedino mlađi kadeti.

Omladinska liga Srbije: Vojvodina – Voždovac 0:2

Omladinci Vojvodine poraženi su od ekipe Voždovca rezultatom 0:2 (0:2), u 14. kolu Omladinske lige Srbije. Na ovom meču, Voša je nastupila u sastavu: Dražić, Luković, Kljajić, Đurković, Blagojević, Matković, Novevski, Martinkevič, Bogdanović, Đurić i Nijemčević. Sa klupe, u igru su ušli još Stanić, Kokanović i Radmilović. U narednom kolu, crveno-beli će gostovati ekipi Brodarca u Beogradu.

Omladinska liga Vojvodine (grupa Jug): ŠF „Petar Puača“ – Vojvodina 0:2

U 13. kolu Omladinske lige Vojvodine, mlađi omladinci Vojvodine pobedili su ekipu ŠF „Petar Puača“ rezultatom 0:2. U narednom kolu, Voša će dočekati ekipu Podrinja iz Mačvanske Mitrovice.

Kadetska liga Srbije: Vojvodina – Zemun 1:2

Kadeti Vojvodine poraženi su od ekipe Zemuna rezultatom 1:2 (1:0), u 14. kolu Kadetske lige Srbije. Strelac jedinog gola za Vošu bio je Kabić u 43. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Vidaković, Milanov, Milisavljević, Tanjga, Gavranović, Isakovski, Čeman, Torbica, Popadić, Pavlica i Kabić. Sa klupe, u igru su ušli još Đorđievski, Stanojević i Trifunović. U narednom kolu, kadeti Vojvodine gostovaće ekipi Brodarca u Beogradu.

Pionirska liga Vojvodine (grupa Jug): Jedinstvo (Stara Pazova) – Vojvodina 0:13

U 12. kolu Pionirske lige Vojvodine, pioniri Vojvodine pobedili su ekipu Jedinstva u Staroj Pazovi rezultatom 0:13 (0:5). Strelci za Vošu bili su Milošević u drugom, četvrtom i 54, Preradov u 25. i 55, Kovačev u 41. i 50, Aleksić u 63, Hromiš u 68, Majstorović u 70. i 77, Popović u 71. i Jovanović u 78. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Jakovljević, Vještica, Bukinac, Romić, Majstorović, Preradov, Janjić, Milošević, Kovačev, Popović i Aleksić. Sa klupe, u igru su ušli još Hromiš, Pavić, Jovanović i Trivunović. U narednom kolu, pioniri Vojvodine gostovaće ŠF „Petar Puača“.