Vošini klinci

Proteklog vikenda, na teritoriji Srbije odigrani su mečevi u fudbalskim ligama za mlađe kategorije, a selekcije Vojvodine ostvarile su zajednički učinak od tri pobede i dva remija.

U svim ligama mlađih kategorija, proteklog vikenda nastavljeno je prvenstveno takmičenje, pa su obaveze imali i igrači mlađih selekcija FK Vojvodina. Mlađi omladinci, kadeti i pioniri su ostvarili trijumfe, dok su omladinci i mlađi kadeti zabeležili remi.

Omladinska liga Srbije: Novi Pazar – Vojvodina 1:1

Omladinci Vojvodine igrali su nerešeno 1:1 protiv ekipe Novog Pazara, u meču 26. kola Omladinske lige Srbije. Voša je povela golom Zličića u 18. minutu, ali su domaćini izjednačili u finišu prvog poluvremena iz jedanaesterca. U nastavku susreta, viđeno je nekoliko solidnih šansi na obe strane, ali nije bilo promene rezultata. Ekipa Vojvodine je nastupila u sastavu: M. Ilić, Knežević, Hrubik, Miljević, Lovre, Jović, Miletić, V. Ilić, Krstevski, Mesarovć i Zličić, a tokom utakmice, u igru su ušli još Sladojević, Pavlović i Kesić. U narednom kolu, crveno-beli će na svom terenu dočekati ekipu OFK Beograda.

Omladinska liga Vojvodine: Spartak – Vojvodina 0:1

U sedmom kolu plej ofa Omladinske lige Vojvodine, mlađi omladinci Vojvodine pobedili su ekipu Spartaka u Subotici rezultatom 0:1. Na taj način, oni su zadržali prvo mesto na tabeli. U narednom kolu, ekipu Vojvodine dočekaće tim Dinama iz Pančeva.

Kadetska liga Srbije: Novi Pazar – Vojvodina 1:2

Kadeti Vojvodine pobedili su ekipu Novog Pazara rezultatom 1:2, u meču 25. kola Kadetske lige Srbije. Strelac oba gola za crveno-bele bio je Stojaković, koji je mrežu rivala pogodio u 53. i 65. minutu. Na ovom meču, Vojvodina je nastupila u sastavu: Pilipović, Kostić, Kačavenda, Beljanski, Dunđerski, Vidaković, Tegeltija, Živković, Kovačević, Stojaković i Leđanac. U narednom kolu, Voša će na svom terenu dočekati OFK Beograd.

Kadetska liga Vojvodine: Vojvodina – Radnički (Zrenjanin) 0:0

U sedmom kolu plej ofa Kadetske lige Vojvodine, mlađi kadeti Vojvodine igrali su nerešeno 0:0 protiv ekipe Radničkog iz Zrenjanina. Ovaj remi nije ugrozio lidersku poziciju za crveno-bele, pošto i dalje imaju tri boda više od najbližih pratilaca. U narednom kolu, Vojvodina će gostovati ekipi Spartaka u Subotici.

Pionirska liga Vojvodine: Vojvodina – Kikinda 1909 11:0

Pioniri Vojvodine pobedili su ekipu Kikinde 1909 rezultatom 11:0, u sedmom kolu plej ofa Pionirske lige Vojvodine. Vošini pioniri tako su još jednom potvrdili svoj talenat, pa i dalje, iako imaju utakmicu manje, zauzimaju prvo mesto na tabeli. U narednom kolu, njih očekuje gostovanje ekipi Spartaka u Subotici.