Протекли викенд није био нарочито успешан за млађе категорије Војводине. Као ретко када, пет такмичарских млађих селекција црвено-белих заједно су успеле да остваре само једну победу, а то су учинили пионири, који су на гостовању екипи Јединства у Старој Пазови славили са убедљивих 0:12.

Омладинска лига Србије: Интернационал – Војводина 4:0

Омладинци Војводине поражени су од екипе Интернационала у Београду резултатом 4:0 (2:0), у 22. колу Омладинске лиге Србије. На овом мечу, Воша је наступила у саставу: Тороман, Бјековић, Јаковљевић, Радић, Митровић, Милијашевић, Савић, Топић, Живковић, Куртеши и Нијемчевић. Са клупе, у игру су ушли Ђурић, Ђурковић, Игнић, Грек и Цицмил. У наредном колу, црвено-бели дочекаће екипу Рада.

Омладинска лига Војводине: РФК Нови Сад 1921 – Војводина 1:1

У 22. колу Омладинске лиге Војводине, млађи омладинци Војводине играли су нерешено 1:1 (1:1) против екипе РФК Нови Сад 1921. Стрелац јединог гола за Вошу био је Цицмил у 15. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Дражић, Васиљев, Димитријевић, Ђурковић, Иван, Брборић, Цицмил, Грек, Илић, Ђурић и Станић. Са клупе, у игру су ушли Рајак, Жепина и Сиљановски. У наредном колу, млађи омладинци Војводине дочекаће екипу Омладинца из Нових Бановаца.

Кадетска лига Србије: Земун – Војводина 1:1

Кадети Војводине играли су нерешено 1:1 (0:0) против екипе Земуна, у 22. колу Кадетске лиге Србије. Стрелац јединог гола за Вошу био је Ковачевић у 68. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Муса, Луковић, Кљајић, Обрадовић, Благојевић, Ве. Богдановић, Кокановић, Пантић, Ву. Богдановић, Мартикевич и Стојак. Са клупе, у игру су ушли Бајат, Батос, Радмиловић, Стојковић и Трифуновић. У наредном колу, кадети Војводине дочекаће екипу Рада.

Кадетска лига Војводине: РФК Нови Сад 1921 – Војводина 4:1

У 21. колу Кадетске лиге Војводине, млађи кадети Војводине поражени су од екипе РФК Нови Сад 1921 резултатом 4:1 (1:1). Стрелац јединог гола за Вошу био је Милисављевић у шестом минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Видаковић, Грбовић, Равајић, Исаковски, Милисављевић, Ђорђиевски, Попадић, Шушњар, Станојевић, Тедић и Павлица. Са клупе, у игру су ушли Абрамушић, Бугарин, Чеман, Миловановић и Милинковић. У наредном колу, млађи кадети Војводине дочекаће екипу Инђије.

Пионирска лига Војводине (група Југ): Јединство (Стара Пазова) – Војводина 0:12

Пионири Војводине победили су екипу Јединства у Старој Пазови резултатом 0:12 (0:4), у 16. колу Пионирске лиге Војводине. Стрелци за Вошу били су Живковић у осмом, Ивановић у 15, 50, 62. и 78, Абаџија у 28, 37, 63. и 79, Ерић у 72, Дробљак у 81. и Гагић у 83. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Богуновић, Дурмиши, Стојановић, Дробљак, Поповић, Абаџија, Пролић, Ивановић, Живковић, Милановић и Васић. Са клупе, у игру су ушли Ерић, Зељковић, Гагић, Ђурасовић и Ковачевић. У наредном колу, пионири Војводине гостоваће екипи Срема у Сремској Митровици.