VOŠA IPAK U ČETVRTFINALU KUPA PRIJATELJSTVA  NA ZLATIBORU

SARAJEVO –VOJVODINA  2 : 1 (1 : 1)

Strelac za Vojvodinu  bio je Votić u 2. minute.

Vojvodina je natupila u sledećem sastavu : Barjaktarov, Vasiljev, Kljajić, Đurković, Miljan, Brborić, Kokanović, Bogdanović, Đurić, Grek,  Votić.

Rezervni igrači: Dražić, Blagojević, Radmilović, Stanić, Pantić, Martinkevič,  Cicmil.

I Sarajevo i Vojvodina  igraće u četvrt-finalu Kupa prijateljstva evropskih klubova  Sarajevo kao prvoplasirani, a Voša kao drugoplasirani tim iz B grupe. Budućnost je završila takmičenje zbog manje datih golova od protivnika.

Sarajevo je savladalo Vojvodinu sa 2:1 posle velikog preokreta i dva fantastična gola, a u poslednjim trenucima utakmice golman  Sarajeva je na čudesnom način sačuvao svoj gol.

Vojvodina povela već u 2. minutu preko Ivana Votića. Ipak, Sarajevo nije odustalo. Već do poluvremena su izjednačili rezultat lepim golom Sabljice. Posle velike borbe u drugom delu igre Sarajlije su postigle još jedan efektan pogodak. Gusinjac je pogodio same rašlje gola Vojvodine i done vođstvo aktuelnim šampionima turnira.

U četvrt-finalu Vojvodina će odmeriti snagu sa Crvenom zvezdom, dok će Sarajevo igrati protiv svog najvećeg rivala Željezničara.

Utakmica četvrtfinala Vojvodina –Crvena zvzda igra se u petak, 7. juna, od 14:00 časova, uz direktan TV prenos na kanalu Sport klub 1.