У 24. колу Супер лиге Србије, фудбалери Војводине данас гостују екипи Вождовца у Београду.

Текстуални пренос меча од 14 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

Вождовац: Илић – Цветковић, Стојчев, Нишић, Зличић – Ласикас, Живковић, Николић, Живојиновић – Гјоргијевски, Хајдин.

Војводина: Роцков – Андрић, Бралић, Саничанин, Ђорђевић – Дринчић, Стојковић – Вукадиновић, Бојић, Младеновић – Мркаић.

Утакмица је почела. На стадиону је присутно око 1.000 гледалаца, међу којима су и око 100 навијача Војводине.

7. минут: После центаршута Вукадиновића са леве стране, Мркаић је са око шест-седам метара шутирао из прве, али је лопта отишла преко гола.

13. минут: Николић је шутирао са десетак метара искоса, али је слабо захватио лопту, која је отишла поред стативе.

21. минут: Вождовац је повео 1:0. Нишић је издржао дуел са Бојићем, ушао у шеснаестерац и додао лопту до Зличића, који је прецизним ударцем из прве са око 13-14 метара послао лопту у доњи десни угао голмана Роцкова.

25. минут: Бојић је пресекао један пас у шеснаестерцу Вождовца и шутирао са петнаестак метара искоса, али је Илић ухватио лопту.

31. минут: ГОЛ! Војводина је изједначила. Са леве стране, Вукадиновић је центрирао, а у петерцу Вождова је одлично скочио Бојић и главом постигао гол.

34. минут: Бојић је шутирао са око 25 метара, али је лопта отишла далеко ван оквира гола.

37. минут: Младеновић је шутирао са око 20 метара искоса, али је Илић одбранио.

41. минут: Војводина је имала одличну шансу да поведе. Са средине терена, Дринчић је одлично проиграо Младеновића, који је одиграо пас у празан простор ка Мркаићу, а он је ушао у шеснаестерац, избио сам испред голмана и шутирао са десетак метара искоса, али је Илић одбранио.

44. минут: Због прекршаја над Бралићем у шеснаестерцу Војводине, жути картон у екипи Вождовца добио је Немања Николић.

45. минут: Због прекршаја над Николићем на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Славко Бралић.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме.

48. минут: ГОЛ! Воша води 1:2. У контранападу, Бојић је са средине терена послао сјајан пас у празан простор ка Вукадиновићу, који је утрчао у шеснаестерац и са око 15 метара послао лопту под пречку голмана Илића.

52. минут: Стојчев је шутирао са око 20 метара, али је Роцков одбранио.

54. минут: Зличић је шутирао са око 18 метара, али је лопта отишла далеко ван оквира гола.

55. минут: Младеновић је шутирао са око 20 метара, али је лоше захватио лопту, која је отишла ван оквира гола.

59. минут: Хајдин је прихватио лопту у шеснаестерцу Војводине и додао је на леву страну до Живојиновића, који је шутирао са око 13-14 метара искоса, али је Роцков одбранио.

61. минут: Извршена је прва измена у тиму Вождовца: изашао је Марко Гјоргјиевски, а ушао Драган Стоисављевић.

65. минут: Извршена је и друга измена у тиму Вождовца: изашао је Виктор Живојиновић, а ушао Лука Цветићанин.

67. минут: Извршена је прва измена и у тиму Војводине: изашао је Богдан Младеновић, а ушао Огњен Ђуричин.

69. минут: Цветићанин је шутирао са око 18 метара, али је Роцков ухватио лопту.

77. минут: Воша је пропустила одличну прилику за нови погодак. Бојић је сјајно проиграо Ђуричина, који се дриблингом ослободио једног од играча Вождовца и шутирао са десетак метара искоса, али је Илић сјајно одбранио.

79. минут: Николић је шутирао са око 30 метара, али је Роцков ухватио лопту.

80. минут: Извршена је друга измена и у тиму Војводине: изашао је Миљан Вукадиновић, а ушао Дејан Зукић.

84. минут: Због повлачења за дрес Дринчића, жути картон у екипи Вождовца добио је Драган Стоисављевић.

87. минут: Извршена је и трећа измена у дресу Војводине: изашао је Момчило Мркаић, а ушао Немања Човић.

91. минут: После корнера за Вождовац, Стојчев је шутирао са око 18 метара, али је лопта прошла изнад пречке.

93. минут: Због прекршаја над Стојчевом на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Аранђел Стојковић.