У трећем колу Супер лиге Србије, фудбалери Војводине вечерас гостују екипи Вождовца у Београду.

Текстуални пренос меча од 20:30 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

Вождовац: Илић – Милосављевић, Стојчев, Нишић, Ласикас – Гајић, Путинчанин, Вујновић, Ајдиновић – Живковић, Станковић.

Војводина: Симић – Андрић, Бралић, Саничанин, Деветак – Дринчић, Топић – Вукадиновић, Бојић, Гемовић – Човић.

Утакмица је почела. Меч се игра без присуства гледалаца.

6. минут: ГОЛ! Војводина води 0:1. Са десне стране, Дринчић је убацио лопту пред петерац Вождовца, где је сјајно утрчао Бојић и проследио лопту у мрежу.

8. минут: Војводина је имала још једну добру прилику за гол. На око 30 метара од гола домаћина, Вукадиновић је пресекао пас између двојице фудбалера Вождовца, ушао у шеснаестерац и центрирао на другу стативу, где је Гемовић упутио ударац главом, али је лопта прошла поред стативе.

10. минут: Стојчев је шутирао са око 25 метара искоса, али је Симић ухватио лопту.

14. минут: Живковић је шутирао са око 20 метара, али је лопта отишла поред стативе.

17. минут: Ласикас је шутирао са око 16 метара, али је Симић ухватио лопту.

18. минут: После центаршута Станковића са леве стране, волеј-ударац са око седам-осам метара искоса је упутио Стојчев, али је лопта отишла ван оквира гола.

22. минут: Због прекршаја над Бојићем на средини терена, жути картон у екипи Вождовца добио је Един Ајдиновић.

27. минут: ГОЛ! Војводина води 0:2. После корнера који је извео Дринчић, Саничанин је са главом са три-четири метра проследио лопту у мрежу.

32. минут: ГОЛ! Воша води 0:3. Андрић је по десној страни послао сјајан дубински пас ка Вукадиновићу, који је стигао лопту уз аут линију и центрирао, а на њу је натрчао Бојић и упутио ударац из прве, лопта је погодила стативу, али се потом поново одбила до Бојића, а он ју је додао до Гемовића, који је са око пет-шест метара постигао нови гол за Војводину.

45. минут: Милосављевић је шутирао са око 17-18 метара, али је лопта отишла ван оквира гола.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме.

48. минут: Ласикас је шутирао са око 30 метара, али је Симић одбранио.

50. минут: Са леве стране, Гемовић је одиграо пас до Човића, који је сјајно проиграо Вукадиновића, а он је утрчао у шеснаестерац и шутирао са око шест-седам метара искоса, али је лопта отишла поред стативе.

54. минут: Вождовац је смањио на 1:3. После корнера, у шеснаестерцу Војводине је Гајић дошао до лопте и постигао гол ударцем са око шест-седам метара искоса.

56. минут: Вукадиновић је шутирао са око 20 метара, али је лопта отишла ван оквира гола. Одмах потом, извршена је трострука измена у Вождовцу: изашли су Милош Стојчев, Јустас Ласикас и Никола Вујновић, а ушли Лука Цветићанин, Драган Стоисављевић и Алекса Јанковић.

60. минут: Гемовић је сјајно шутирао са петнаестак метара искоса, али је одлично одбранио Илић.

64. минут: Извршена је прва измена и у тиму Војводине: изашао је Мирко Топић, а ушао Стефан Ђорђевић.

67. минут: Нишић је из корнера одиграо пас по земљи до Јанковића, који је шутирао из прве са десетак метара искоса, али је лопта отишла неколико центиметара преко пречке.

68. минут: Због прекршаја над Јанковићем на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Младен Деветак.

70. минут: Извршена је и друга измена у тиму Војводине: изашао је Петар Бојић, а ушао Момчило Мркаић.

72. минут: Живковић је шутирао са око 21-22 метра, али је лопта отишла поред стативе.

76. минут: Због прекршаја над Вукадиновићем на око 40 метара од гола домаћина, жути картон у екипи Вождовца добио је Марко Живковић.

79. минут: Деветак је шутирао са око 25 метара, али је слабо захватио лопту, која је отишла далеко ван оквира гола.

80. минут: Због прекршаја над Ђорђевићем на око 20 метара од гола домаћина, жути картон у екипи Вождовца добио је Иван Милосављевић.

84. минут: Извршена је трострука измена у тиму Војводине: изашли су Младен Деветак, Немања Човић и Миљан Вукадиновић, а ушли Владимир Ковачевић, Дејан Зукић и Огњен Ђуричин. Такође, извршена је и четврта измена у тиму Вождовца: изашао је Иван Милосављевић, а ушао Милош Пантовић.

87. минут: Због прекршаја над Живковићем на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Миодраг Гемовић.

91. минут: У контранападу Војводине, Дринчић је са половине терена одиграо одличан пас ка Ђуричину, који је у шеснаестерцу додао лопту до Гемовића, а он је шутира са десетак метара искоса, али је Илић сјајно одбранио.

92. минут: Нишић је шутирао са петнаестак метара искоса, али је Симић ухватио лопту.