У 12. колу Супер лиге Србије, фудбалери Војводине данас гостују екипи Златибора у Ужицу.

Текстуални пренос меча од 14 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

Златибор: Чубраковић – Јездимировић, Анђелковић, Стаменковић, Ђаковац – Петронијевић, Милорадовић, Вукић, Миличић – Јањић, Крстић.

Војводина: Вуклиш – Андрић, Бралић, Саничанин, Деветак – Дринчић, Топић – Младеновић, Човић, Бојић – Мркаић.

Утакмица је почела. Меч се игра без присуства гледалаца.

16. минут: Дринчић је шутирао са око 25 метара, али је лопта отишла преко пречке.

23. минут: Извршена је прва измена у тиму Златибора: због повреде главе, из игре је изашао Филип Стаменковић, а ушао је Раде Глишовић.

35. минут: Због прекршаја над Човићем на средини терена, жути картон у екипи Златибора добио је Урош Милорадовић.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме. У тиму Војводине, извршена је трострука измена: изашли су Младен Деветак, Богдан Младеновић и Момчило Мркаић, а ушли Стефан Ђорђевић, Огњен Ђуричин и Миодраг Гемовић.

47. минут: Топић је шутирао са око 20 метара, али је Чубраковић одбранио.

48. минут: Војводина је имала одличну прилику за вођство. Ђуричин је шутирао са око 11-12 метара, али је Чубраковић одбранио.

53. минут: Извршена је друга измена и у тиму Златибора: изашао је Урош Милорадовић, а ушао Марко Живановић.

55. минут: Златибор је остао са играчем мање на терену. На око 40 метара од гола Златибора, Бојић је одузео лопту Глишовићу и кренуо сам ка голу, али га је Раде Глишовић фаулирао, због чега му је судија Момчило Марковић показао црвени картон.

56. минут: Гемовић је шутирао са око 18 метара искоса, али је лоше захватио лопту, која је отишла далеко ван оквира гола.

58. минут: ГОЛ! Војводина води 0:1. Дринчић је шутирао са око 40 метара и постигао фантастичан погодак, пославши лопту под пречку голмана Чубраковића.

60. минут: Крстић је шутирао са око 26-27 метара, али је лопта отишла преко пречке.

66. минут: Извршена је и четврта измена у тиму Војводине: изашао је Мирко Топић, а ушао Аранђел Стојковић.

67. минут: Због прекршаја над Живановићем на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Немања Човић.

71. минут: Човић је шутирао са око 28 метара, али је лопта отишла поред стативе.

72. минут: Извршена је и пета измена у тиму Војводине: изашао је Петар Бојић, а ушао Дејан Зукић.

73. минут: Андрић је центрирао са десне стране, а Човић упутио ударац главом са десетак метара, али је Чубраковић ухватио лопту.

75. минут: Човић је шутирао са око 20 метара искоса, али је лопта отишла ван оквира гола.

78. минут: ГОЛ! Војводина води 0:2. После центаршута Дринчића из корнера, Андрић је добро скочио и са два метра главом проследио лопту у мрежу.

80. минут: Петронијевић је шутирао са око 22-23 метра, али је Вуклиш одбранио.

82. минут: Извршена је двострука измена у тиму Златибора: изашли су Димитрије Петронијевић и Немања Крстић, а ушли Никола Бјелош и Игор Почек.

87. минут: Гемовић је шутирао са петнаестак метара искоса, али је Чубраковић ухватио лопту.

88. минут: Војводина је имала још једну одличну прилику за погодак. Ђуричин је шутирао са око осам-девет метара, али је лопта отишла преко пречке.

90. минут: Због прекршаја над Јањићем на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Синиша Саничанин.