U 12. kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine danas gostuju ekipi Zlatibora u Užicu.

Tekstualni prenos meča od 14 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sastavima:

Zlatibor: Čubraković – Jezdimirović, Anđelković, Stamenković, Đakovac – Petronijević, Miloradović, Vukić, Miličić – Janjić, Krstić.

Vojvodina: Vukliš – Andrić, Bralić, Saničanin, Devetak – Drinčić, Topić – Mladenović, Čović, Bojić – Mrkaić.

Utakmica je počela. Meč se igra bez prisustva gledalaca.

16. minut: Drinčić je šutirao sa oko 25 metara, ali je lopta otišla preko prečke.

23. minut: Izvršena je prva izmena u timu Zlatibora: zbog povrede glave, iz igre je izašao Filip Stamenković, a ušao je Rade Glišović.

35. minut: Zbog prekršaja nad Čovićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Zlatibora dobio je Uroš Miloradović.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme. U timu Vojvodine, izvršena je trostruka izmena: izašli su Mladen Devetak, Bogdan Mladenović i Momčilo Mrkaić, a ušli Stefan Đorđević, Ognjen Đuričin i Miodrag Gemović.

47. minut: Topić je šutirao sa oko 20 metara, ali je Čubraković odbranio.

48. minut: Vojvodina je imala odličnu priliku za vođstvo. Đuričin je šutirao sa oko 11-12 metara, ali je Čubraković odbranio.

53. minut: Izvršena je druga izmena i u timu Zlatibora: izašao je Uroš Miloradović, a ušao Marko Živanović.

55. minut: Zlatibor je ostao sa igračem manje na terenu. Na oko 40 metara od gola Zlatibora, Bojić je oduzeo loptu Glišoviću i krenuo sam ka golu, ali ga je Rade Glišović faulirao, zbog čega mu je sudija Momčilo Marković pokazao crveni karton.

56. minut: Gemović je šutirao sa oko 18 metara iskosa, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola.

58. minut: GOL! Vojvodina vodi 0:1. Drinčić je šutirao sa oko 40 metara i postigao fantastičan pogodak, poslavši loptu pod prečku golmana Čubrakovića.

60. minut: Krstić je šutirao sa oko 26-27 metara, ali je lopta otišla preko prečke.

66. minut: Izvršena je i četvrta izmena u timu Vojvodine: izašao je Mirko Topić, a ušao Aranđel Stojković.

67. minut: Zbog prekršaja nad Živanovićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Nemanja Čović.

71. minut: Čović je šutirao sa oko 28 metara, ali je lopta otišla pored stative.

72. minut: Izvršena je i peta izmena u timu Vojvodine: izašao je Petar Bojić, a ušao Dejan Zukić.

73. minut: Andrić je centrirao sa desne strane, a Čović uputio udarac glavom sa desetak metara, ali je Čubraković uhvatio loptu.

75. minut: Čović je šutirao sa oko 20 metara iskosa, ali je lopta otišla van okvira gola.

78. minut: GOL! Vojvodina vodi 0:2. Posle centaršuta Drinčića iz kornera, Andrić je dobro skočio i sa dva metra glavom prosledio loptu u mrežu.

80. minut: Petronijević je šutirao sa oko 22-23 metra, ali je Vukliš odbranio.

82. minut: Izvršena je dvostruka izmena u timu Zlatibora: izašli su Dimitrije Petronijević i Nemanja Krstić, a ušli Nikola Bjeloš i Igor Poček.

87. minut: Gemović je šutirao sa petnaestak metara iskosa, ali je Čubraković uhvatio loptu.

88. minut: Vojvodina je imala još jednu odličnu priliku za pogodak. Đuričin je šutirao sa oko osam-devet metara, ali je lopta otišla preko prečke.

90. minut: Zbog prekršaja nad Janjićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Siniša Saničanin.