Staff

Slavoljub Đorđević

Position:

Manager

Date of Birth:

15. 2. 1981.

Place of Birth:

Belgrade

Football career:

Radnički Niš, Spartak Varna, Jedinstvo Ub, Leotar Trebinje, Red Star, Spartak V-kavkaz, Volyn Lutsk, Kryvbas, Shinnik, SCR Altach, Bunyodkor

Coaching career:

Radnik

License:

UEFA Pro

Predrag Ranđelović

Position:

Assistant coach

Date of Birth:

13. 9. 1976.

Place of Birth:

Niš

Football career:

Radnički Niš, Zvezdara, Anzhi, CSKA Moscow, Zenit S-Pb, FC U Craiova, FK Obilić, Admira Wacker, FK Bežanija, Rudar Pljevlja, Mogren, Sloboda Užice, Kolubara

Coaching career:

Radnik

License:

UEFA A

Aleksandar Radunović

Position:

Assistant coach

Date of Birth:

9. 5. 1980.

Place of Birth:

Zrenjanin

Football career:

Radnički Niš, Korona Kielce, LKS Lodz, BSK Borča, Radnički Šid

Coaching career:

Vojvodina

License:

UEFA A

Srđan Žakula

Position:

Goalkeeper coach

Date of Birth:

22. 3. 1979.

Place of Birth:

Korenica

Football career:

Mladost Apatin, Unirea Urziceni, Hajduk Kula, Radnički Sombor, Vojvodina, Radnički Šid

Coaching career:

Spartak Subotica

License:

UEFA A

Aleksandar Janković

Position:

Fitness Coach

Date of Birth:

23. 6. 1974.

Place of Birth:

Valjevo

Football career:

Coaching career:

FC Xi’an Chanba Renhe (China), Levski (Bulgaria), U-19 national team of Serbia, FC Beijing Renhe (China)

License:

UEFA B

Saša Samaredi

Position:

Fitness Coach

Date of Birth:

1. 8. 1988.

Place of Birth:

Novi Sad

Football career:

Coaching career:

Red Star, Bežanija, Deportivo Alavés, Sochaux-Montbéliard

License:

FSS specialist for physical preparation

Goran Marijan

Position:

Physiotherapist

Date of Birth:

18. 6. 1985.

Place of Birth:

Novi Sad

Nemanja Mijić

Position:

Physiotherapist

Date of Birth:

11. 6. 1981.

Place of Birth:

Novi Sad

Marijan Ciganović

Position:

Physiotherapist

Date of Birth:

14. 10. 1983.

Place of Birth:

Novi Sad

Nemanja Jotanović

Position:

Kit Manager

Date of Birth:

16. 9. 1982.

Place of Birth:

Novi Sad

Dragan Vasić

Position:

Kit Manager

Date of Birth:

2. 9. 1963.

Place of Birth:

Pađine

Dragomir Vukićević

Position:

Secretary of the coaching staff

Date of Birth:

23. 12. 1958.

Place of Birth:

Novi Sad

Football career:

Schtefa (Switzerland), Arau (Switzerland), Šparta Beli Manastir, Proleter Novi Sad

License:

UEFA B