Članovi FK Vojvodina na pozajmicama nastupali su proteklog vikenda za svoje timove.

Kabel: Dragan Kokanović, Aleksa Radmilović, Mateja Stojanović, Nikola Mirić, Stefan Radić, Nikola Pavlica, Matvej Martinkevič, Nemanja Čeman, Veljko Jelenković, David Pantić

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović, Marko Luković, Nemanja Toroman

Fudbaleri Kabela izgubili su u gostima od ekipe Bačke rezultatom 3:0 u 35. kolu Prve lige Srbije.

U timu Kabela nastupali su – Veljko Jelenković, Mateja Stojanović, Aleksa Radmilović (do 69. minuta), Matvej Martinkevič (do 62. minuta), Dragan Kokanović, Stefan Radić (do 62. minuta), Nikola Pavlica, Nikola Mirić (do 69. minuta), David Pantić (od 62. minuta), dok u sastavu nije bilo Nemanje Čemana.

U timu Bačke od Vošinih igrača nastupali su: Nemanja Toroman, Vukašin Bogdanović (do 46. minuta), a nisu nastupali Veljko Bogdanović i Marko Luković.

OFK Bačka je sada 14. na tabeli sa 41 bodom, dok je Kabel ostao poslednjeplasirani tim sa 12 bodova.

Mladost GAT: Milan Vidakov

Fudbaleri Mladosti pobedili su na svom stadionu ekipu Žarkova rezultatom 2:0 u 35. kolu Prve lige Srbije.

Dvostruki strelac za Mladost bio je Srđan Dimitrov, a Vošin Milan Vidakov ostao je na ovom meču na klupi.

Mladost je i bez njega kao najboljeg strelca Prve lige ostala lider na tabeli sa 69 bodova i blizu je istorijskog plasmana u Super ligu.

Hajduk 1912: Nemanja Ivanović

Fudbaleri Hajduka 1912 pobedili su kao domaćini ekipu 1. maj Ruma rezultatom 3:1 u 26. kolu Srpske lige grupa Vojvodina.

Nemanja Ivanović je odigrao prvih 20 minuta, postigao je pogodak, nakon čega je izašao iz igre zbog lakše povrede leđa.

Hajduk je sada 12. na tabeli sa 30 osvojenih bodova.

Cement: Aleksa Batos

Fudbaleri Cementa izgubili su u gostima od ekipe Mladosti rezultatom 3:2 u 26. kolu Vojvođanske lige, grupa Jug.

Aleksa Batos je odigrao drugo poluvreme za poraženi tim.

Cement je sada 15. na tabeli sa 25 osvojenih bodova.