Stručni štab

Milan Rastavac

Funkcija:

Šef stručnog štaba

Datum rođenja:

1. 11. 1973.

Mesto rođenja:

Vršac

Igračka karijera:

Vojvodina, Kabel, Dinamo Pančevo, Mladost Bački Jarak

Trenerska karijera:

Al-Nasr Bengazi (Libija), Novi Sad, U-16 reprezentacija Srbije, U-19 ženska reprezentacija Srbije, Olimpija (Slovenija), Vojvodina, Radnički Niš, U-23 reprezentacija Srbije, Ksanti (Grčka), reprezentacija Srbije, Asteras Tripolis (Grčka)

Licenca:

UEFA Pro

Goran Šaula

Funkcija:

pomoćni trener

Datum rođenja:

1. 9. 1970.

Mesto rođenja:

Novi Sad

Igračka karijera:

Vojvodina, Kompostela

Trenerska karijera:

Vojvodina, U-19 reprezentacija Srbije, U-21 reprezentacija Srbije, Asteras Tripolis (Grčka)

Licenca:

UEFA Pro

Miloš Bašić

Funkcija:

pomoćni trener

Datum rođenja:

28. 8. 1980.

Mesto rođenja:

Beograd

Prethodni klubovi:

OFK Beograd, Vojvodina, Partizan, Njujork (SAD), Florijana (Malta), Kuingdao (Kina), Banijas (UAE), Ksanti (Grčka), Asteras Tripolis (Grčka)

Licenca:

UEFA A

Nikola Kovačević

Funkcija:

pomoćni trener

Datum rođenja:

26. 7. 1983.

Mesto rođenja:

Vukovar (Hrvatska

Prethodni klubovi:

/

Licenca:

UEFA A

Srđan Žakula

Funkcija:

trener golmana

Datum rođenja:

22. 3. 1979.

Mesto rođenja:

Korenica

Igračka karijera:

Mladost Apatin, Unirea Urziceni (Rumunija), Hajduk Kula, Radnički Sombor, Vojvodina, Radnički Šid

Trenerska karijera:

Spartak

Licenca:

UEFA A za golmane

Marko Stojanović

Funkcija:

kondicioni trener

Datum rođenja:

16. 10. 1976.

Mesto rođenja:

Bajina Bašta

Prethodni klubovi:

Makabi (Izrael), Partizan, Olimpija (Slovenija), reprezentacija Srbije

Aleksandar Janković

Funkcija:

kondicioni trener

Datum rođenja:

23. 6. 1974.

Mesto rođenja:

Valjevo

Igračka karijera:

Trenerska karijera:

Ksijan Čanba Renhe (Kina), Levski (Sofija), U-19 reprezentacija Srbije, Peking Renhe (Kina)

Licenca:

UEFA B

Aleksandar Kotrljanović

Funkcija:

kondicioni trener

Datum rođenja:

29. 6. 1992.

Mesto rođenja:

Beograd

Prethodni klubovi:

Kabel, Inđija

Igor Gagričić

Funkcija:

analitičar

Datum rođenja:

24. 5. 1996.

Mesto rođenja:

Čačak

Igračka karijera:

Sloboda (Čačak)

Licenca:

UEFA C

Borko Vukosav

Funkcija:

doktor

Datum rođenja:

18. 5. 1957.

Mesto rođenja:

Novi Sad

Goran Marijan

Funkcija:

fizioterapeut

Datum rođenja:

18. 6. 1985.

Mesto rođenja:

Novi Sad

Nemanja Mijić

Funkcija:

fizioterapeut

Datum rođenja:

11. 6. 1981.

Mesto rođenja:

Novi Sad

Marijan Ciganović

Funkcija:

fizioterapeut

Datum rođenja:

14. 10. 1983.

Mesto rođenja:

Novi Sad

Nemanja Jotanović

Funkcija:

ekonom

Datum rođenja:

16. 9. 1982.

Mesto rođenja:

Novi Sad

Dragan Vasić

Funkcija:

ekonom

Datum rođenja:

2. 9. 1963.

Mesto rođenja:

Pađine

Dragomir Vukićević

Funkcija:

sekretar stručnog štaba

Datum rođenja:

23. 12. 1958.

Mesto rođenja:

Novi Sad

Igračka karijera:

Štefa (Švajcarska), Arau (Švajcarska), Šparta (Beli Manastir), Proleter

Licenca:

UEFA B