Детаљи

Датум Time League Season Full Time
21. мај 2024. 20:15 Куп Србије 2019 90'

Results

Club1st Half2nd HalfGoalsOutcome
Војводина1Loss
Црвена звезда2Win

Војводина

Место Goals Assists Yellow Cards Red Cards
 0000

Црвена звезда

Место Goals Assists Yellow Cards Red Cards
 0000