Фудбалери Војводине победили су у гостима екипу Железничара резултатом 3:0  у 29. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Стрелци за Војводину били су Ивановић у 10. и 60. и Зукић из пенала у 23. минуту.

Екипе су наступиле и следећим саставима:

Железничар: Мијатовић, Гргић (од 46. Јовановић), Хајдин, Кахвић, Кнежевић (од 62. Трифуновић), Лакићевић (од 76. Ендиај), Пантелић (од 46. Марех), Пуртић, Романић, Станковић, Ђорђевић.

Војводина: Царевић, Лазаревић, Кораћ, Црномарковић, Ђорђевић (од 22. Матеус Индио), Петровић, Зукић, Кембел (од 69. Јовановић), Савићевић (од 77. Кајевић), Сери, Ивановић (од 69. Вукчевић).

Воша је повела у 10. минуту када је Кембел искоса са десне стране центрирао на петерац, а тамо је на правом месту био Ивановић који је главом само скренуо лопту у мрежу за 0:1.

Воша је следећи пут припретила десетак минута касније, Сери је извео корнер са десне стране, лопта је стигла до Савићевића који је шутирао снажно, али преко гола. Само минут касније, опет је у центру пажње био Савићевић који је лажњаком натерао Станковића да га обори у шеснаестерцу, а судија је уверено показао на белу тачку. Одговорност је преузео Зукић који је сжаним ударцем погодио десни угао голмана Мијатовића за 0:2.

Железничар је прилично тешко долазио до гола Царевића, чак и када је због повреде морао да изађе дефанзивац Ђорђевић, кога је заменио везиста Матеус Индио, те је Воша променила формацију. Домаћи су озбиљније припретили тек у 38. минуту када се Кахвић добро заградио након паса Ђорђевића. шутирао искоса са леве стране са неких седам, осам метара, али је Царевић добро интервенисао.

Почетак другог полувремена није донео превише шанси, а онда је Воша у 60. минут искористила отворенију игру Железничара, Кембел је правовремено проиграо Ивановића који је поново био прецизан за 0:3!

Воша је у 66. минуту после нове контре могла лако и до четвртог гола, Сери је проиграо Зукића на десној страни, овај је изашао сам на голмана Мијатовића који је ипак прочитао његову намеру и сачувао своју мрежу.

Божидар Бандовић је у последњих 20 минута одлучио да освежи напад, увео је Јовановића и Вукчевића уместо Ивановића и Кембела, а управо је Јовановић имао следећи солидан покушај са дистанце, који је такође зауставио голман Мијатовић.

Тренер Војводине је 10 минута пре краја морао на трибине, пошто је зарадио црвени картон након једног вербалног сукоба са играчем Железничара Пуртићем, који је жестоко налетео на Вукчевића.

Воша је до краја успела да сачува предност и тако освоји важне бодове у наставку борбе за пласман у Европу. Након гостовања у Панчеву, Воша у среду гостује Чукаричком у среду у четвртрфиналу Купа Србије, а потом наредног викенда дочекује ТСЦ у последњем колу пред плеј-оф.