Фудбалери Војводине изгубили су од екипе Вележа резултатом 1:2 у другом колу Купа пријатељства.

Војводина је повела голом Перановића, који је у 49. минуту реализовао сјајну акцију своје екипе прецизним ударцем са десетак метара.

Али, Вележ је успео да преокрене у финишу утакмице. У 59. минуту Милак је покупио једну одбијену лопту и савладао Стефановића за 1:1.

У 75. минуту Вележ је успео да дође до преокрета и победе када је Ђулиман из тешке позиције, после центаршута са левог бока, главом поставио коначних 1:2.

Војводина и Вележ сада имају по три бода, док је Ријека без бодова. Коначан пласман групе Б бити познат након дуела Вележ – Ријека који је на програму у четвртак у 13 часова.

Војводина: Стефановић, Скорупан, Алексић, Мићуновић, Павловић, Божичић, Пејовић, Стојановић, Давковски, Докић, Николић. Резерве: Матић, Велицки, Боровина, Станишић, Перановић, Продановић, Пилић, Нинковић.

Вележ: Спахија, Јукло, Госто, Јогуновић, Мехић, Музуровић, Милак, Пуце, Џафербеговић, Халилагић, Ђулиман. Резерве: Пајић, Пандур, Џиновић, Зековић, Зекић, Бешић, Караџа, Кулагић.