Фудбалски клуб Војводина и ове сезоне пратиће партије својих играча на позајмицама.

Ове сезоне, 17 чланова ФК Војводина налазе се на позајмицама у – Вождовцу, Хајдуку 1912, Кабелу, Младости ГАТ, Радничком из Сремске Митровице и Радничком из Зрењанина, док је од данас Александар Буснић и званично у португалској Визели до краја сезоне.

Вождовац – Вук Богдановић, Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца изгубили су у гостима од екипе Напретка резултатом 2:1 у шестом колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Филип Антонијевић је ушао у игру у 60. минуту, док Вук Богдановић није био у саставу.

Вождовац је сада пети на табели са девет освојених бодова.

Младост ГАТ – Драган Кокановић, Никола Павлица, Милош Поповић, Лука Дробњак, Марко Керкез, Лукијан Абаџија, Иван Вукчевић, Милан Ковачев

Фудбалери Младости ГАТ изгубили су у гостима од Мачве резултатом 2:0 у петом колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

У тиму Младости стартери су били – Лука Дробњак, Марко Керкез, Драган Кокановић (до 83. минута), Милан Ковачев (до 57. минута), Иван Вукчевић (до 83. минута), док су са клупе ушли Лукијан Абаџија (од 83. минута), Никола Павлица (од 83. минута), Милош Поповић није улазио у игру.

Младост ГАТ је сада 15. на табели са два освојена бода.

Кабел – Вања Апостоловски, Немања Соковић, Огњен Богуновић

Фудбалери Кабела победили су у гостима екипу Омладинца резултатом 3:0 у четвртом колу Српске лиге, група Војводина.

Стрелац другог гола за Кабел био је Апостоловски у 13. минуту, а играо је до 68. Немања Соковић и Огњен Богуновић одиграли су по 90 минута.

Кабел је сада пети на табели са седам бодова.

Хајдук 1912 – Дарко Зувић

Фудбалери Хајдука 1912 победили су екипу ОФК Кикинде резултатом 2:1 у четвртом колу Српске лиге, група Војводина.

Голман Дарко Зувић бранио је читав меч за победнички тим.

Хајдук 1912 сада је шести са седам бодова.

Раднички (СМ) – Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког (СМ) изгубили су у гостима од екипе Металца резултатом 1:о у петом колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Урош Јаковљевић није био у саставу Радничког.

Раднички је сада 14. са три освојена бода.

Раднички (ЗР) – Никола Мирић

Фудбалери Радничког ремизирали су у гостима са Борцем из Шајкаша резултатом 0:0 у четвртом колу Српске лиге, група Војводина.

Никола Мирић је играо до 60. минута за зрењанински тим.

Раднички је сада 11. са четири освојена бода.