Позајмљени фудбалери Војводине наступали су за своје тимове и протекле недеље.

Вождовац – Вук Богдановић, Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца победили су на свом стадиону екипу Железничара резултатом 5:1 у 19. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Филип Антонијевић је постигао четврти гол за Вождовац у 55. минуту, да би потом асистирао у 59. Борисаву Бурмазу за 5:0.

Антонијевић је у игру ушао у 46. минуту, док Вук Богдановић није био у саставу.

Вождовац је сада седми са 25 освојених бодова.

Младост ГАТ – Драган Кокановић, Никола Павлица, Милош Поповић, Лука Дробњак, Марко Керкез, Лукијан Абаџија, Иван Вукчевић, Милан Ковачев

Фудбалери Младости ГАТ ремизирали су са екипом Смедерева резултатом 1:1 у одложеном мечу 17. кола Моцарт Бет Прве лиге Србије.

У тиму Младости стартери су били – Поповић, Абаџија (до 65. минута), Вукчевић (до 74. минута), са клупе су ушли Керкез (од 65. минута) и Павлица (од 65. минута), док нису наступали Кокановић, Дробњак и Ковачев.

Младост ГАТ је 15. на табели са 15 освојених бодова.

Визела – Александар Буснић

Фудбалери Визеле ремизирали су у гостима са екипом Рио Авеа резултатом 1:1 у 14. колу Лиге Португала.

Александар Буснић је у игру ушао у 67. минуту.

Визела је сада 17. на табели са 11 освојених бодова.