Протекле недеље у својим клубовима наступали су позајмљени играчи ФК Војводина.

На терену једино није било Николе Мирића, пошто је екипа Омладинца била слободна у овом колу.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости ГАТ изгубили су у Лучанима од истоименог ривала резултатом 2:1 у последњем колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Милан Видаков је одиграо цео меч за екипу Младости.

Младост ГАТ је овим ремијем и званично испала у Моцарт Бет Прву лигу Србије.

Лозница: Матвеј Мартинкевич и Немања Ивановић

Фудбалери Лознице победили су као домаћини екипу Златибора резултатом 5:1 у последњем колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Стрелац за Лозницу био је Немања Ивановић који је игру напустио у 88. минуту, док је Матвеј Мартинкевич одиграо цео меч.

Лозница је и поред тријумфа испала као 13. екипа на табели у Српску лигу, група Запад.

Кабел: Бранислав Миланов, Драган Кокановић, Милош Поповић, Вања Апостоловски, Никола Павлица, Лука Дробњак, Урош Пауновић, Дарко Зувић, Лукијан Абаџија и Немања Тороман

Фудбалери Кабела победили су као домаћини екипу Бечеја 1918 резултатом 3:1 у 28. колу Српске лиге, група Војводина.

Међу стартерима су били Немања Тороман, Лука Дробњак (до 63. минута), Драган Кокановић, Никола Павлица (до 63. минута), Милош Поповић и Лукијан Абаџија, а са клупе је ушао Бранислав Миланов (од 63. минута), на клупи је остао Дарко Зувић, а ван строја су остали Вања Апостоловски и Урош Пауновић.

Кабел је сада 11. на табели са 34 бода.

Сампдорија: Михаило Ивановић

Фудбалери Сампдорије У-19 победили су у гостима екипу Роме У-19 резултатом 2:1 у последњем колу Примаваре.

Михаило Ивановић је одиграо цео меч за тим из Ђенове.

Сампдорија У-19 сезону је завршила на 11. месту са 47 освојених бодова.