Чланови ФК Војводина на позајмицама наступали су протеклог викенда за своје тимове.

Кабел: Драган Кокановић, Алекса Радмиловић, Матеја Стојановић, Никола Мирић, Стефан Радић, Никола Павлица, Матвеј Мартинкевич, Немања Чеман, Вељко Јеленковић, Давид Пантић

ОФК Бачка: Вељко Богдановић, Вукашин Богдановић, Марко Луковић, Немања Тороман

Фудбалери Кабела изгубили су у гостима од екипе Бачке резултатом 3:0 у 35. колу Прве лиге Србије.

У тиму Кабела наступали су – Вељко Јеленковић, Матеја Стојановић, Алекса Радмиловић (до 69. минута), Матвеј Мартинкевич (до 62. минута), Драган Кокановић, Стефан Радић (до 62. минута), Никола Павлица, Никола Мирић (до 69. минута), Давид Пантић (од 62. минута), док у саставу није било Немање Чемана.

У тиму Бачке од Вошиних играча наступали су: Немања Тороман, Вукашин Богдановић (до 46. минута), а нису наступали Вељко Богдановић и Марко Луковић.

ОФК Бачка је сада 14. на табели са 41 бодом, док је Кабел остао последњепласирани тим са 12 бодова.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости победили су на свом стадиону екипу Жаркова резултатом 2:0 у 35. колу Прве лиге Србије.

Двоструки стрелац за Младост био је Срђан Димитров, а Вошин Милан Видаков остао је на овом мечу на клупи.

Младост је и без њега као најбољег стрелца Прве лиге остала лидер на табели са 69 бодова и близу је историјског пласмана у Супер лигу.

Хајдук 1912: Немања Ивановић

Фудбалери Хајдука 1912 победили су као домаћини екипу 1. мај Рума резултатом 3:1 у 26. колу Српске лиге група Војводина.

Немања Ивановић је одиграо првих 20 минута, постигао је погодак, након чега је изашао из игре због лакше повреде леђа.

Хајдук је сада 12. на табели са 30 освојених бодова.

Цемент: Алекса Батос

Фудбалери Цемента изгубили су у гостима од екипе Младости резултатом 3:2 у 26. колу Војвођанске лиге, група Југ.

Алекса Батос је одиграо друго полувреме за поражени тим.

Цемент је сада 15. на табели са 25 освојених бодова.