Након зимске паузе, од овог понедељка пратимо учинак позајмљених играча из табора ФК Војводина.

Вождовац – Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца изгубили су на свом стадиону од Спартака резултатом 0:2 у 23. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Филип Антонијевић је одиграо цео меч за поражени тим.

Вождовац је сада 10. на табели са 28 бодова.

Раднички – Стефан Вукић

Фудбалери нишког Радничког изгубили су на свом стадиону од екипе Радника резултатом 0:3 у 23. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Стефан Вукић је одиграо цео меч за домаћи тим.

Раднички је сада 12. са 23 освојена бода.

Младост ГАТ – Никола Павлица, Драган Кокановић, Лукијан Абаџија, Милош Поповић, Лука Дробњак.

Фудбалери Младости ГАТ победили су као домаћини екипу Металца резултатом 1:0 у 22. колу ПРве лиге Србије.

Драган Кокановић је био стартер и асистент код јединог гола на утакмици, а играо је до 67. минута. Милош Поповић је ушао у игру на полувремену, Никола Павлица и Лукијан Абаџија су остали на клупи.

Лука Дробњак, играч ФК Војводина, на позајмици у Младост ГАТ. Одиграо целу утакмицу против ФК Металац.

Младост ГАТ је сада 13. на табели са 21 бодом.

РФК Нови Сад 1921 – Ранко Пушкић, Лука Сердар

Фудбалери РФК Нови Сад 1921 изгубили су у гостима од екипе Текстилца резултатом 1:0 у 22. колу Прве лиге Србије.

Ранко Пушкић и Лука Сердар су одиграли цео меч за гостујући тим.

РФК Нови Сад 1921 сада је 15. на табели са 16 освојених бодова.

Раднички (СМ) – Немања Тороман, Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког из Сремске Митровице победили су екипу Радничког са Новог Београда резултатом 1:0 у 22. колу Прве лиге Србије.

Немања Тороман је остао на клупи, а Урош Јаковљевић није био у саставу.

Раднички из Сремске Митровице сада је седми са 31 бодом.

Мачва – Матија Гочманац

Фудбалери Мачве изгубили су у гостима од екипе Инђије резултатом 3:1 у 22. колу Прве лиге Србије.

Матија Гочманац је бранио за поражени тим 90 минута.

Мачва је сада 11. са 28 освојених бодова.

Кабел – Ђорђе Ђурић, Урош Пауновић, Андреј Пиваш, Вања Апостоловски

Фудбалери Кабела ремизирали су у гостима са зрењанинским Радничким резултатом 0:0 у 16. колу Српске лиге Војводина.

У екипи Кабела међу стартерима били су Пауновић, Вања Апостоловски (до 85. минута) и Ђорђе Ђурић, док је Пиваш ушао са клупе у 85. минуту.

Кабел је сада четврти са 28 освојених бодова.

1. мај – Огњен Брајић

Фудбалери 1. маја ремизирали су са екипом Динама 1945 резултатом 1:1 у 16. колу Српске лиге Војводина.

Огњен Брајић није био у саставу 1. маја због лакше повреде.

1. мај је сада 15. на табели са 14 освојених бодова.

Омладинац – Огњен Богуновић

Фудбалери Омладинца ремизирали су на свом стадиону са екипом ОФК Кикинда резултатом 0:0 у 16. колу Српске лиге Војводина.

Oгњен Богуновић је бранио 90 минута за екипу Омладинца и проглашен је за играча утакмице.

Омладинац је сада седми са 25 освојених бодова.

Визела – Александар Буснић

Фудбалери Визеле ремизирали су у гостима са екипом Портимоненсеа резултатом 0:0 у 24. колу Лиге Португала.

Александар Буснић је остао на клупи за резерве.

Визела је последњепласирана екипа са 18 освојених бодова.