Током протеклог викенда позајмљени играчи ФК Војводина наступали су за своје тимове.

Вождовац – Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца ремизирали су као домаћини са екипом Чукаричког резултатом 1:1 у 26. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Филип Антонијевић није био у саставу Вождовца на овој утакмици.

Вождовац је сада 11. са 30 освојених бодова.

Раднички – Стефан Вукић

Фудбалери нишког Радничког изгубили су у гостима од екипе Напретка резултатом 1:0 у 26. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Стефан Вукић је играо до 86. минута за екипу Радничког.

Раднички је сада 14. са 23 освојена бода.

Младост ГАТ – Никола Павлица, Драган Кокановић, Лукијан Абаџија, Милош Поповић, Лука Дробњак

Фудбалери Младости ГАТ победили су у гостима екипу Дубочице резултатом 2:1 у 25. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Стрелац првог гола за екипу Младости ГАТ био је Драган Кокановић у 59. минуту.

Младост ГАТ је сада 13. на табели са 25 освојених бодова.

РФК Нови Сад 1921 – Ранко Пушкић, Лука Сердар

Фудбалери РФК Нови Сад 1921 изгубили су као домаћини од екипе Смедерева 1924 резултатом 0:1 у 25. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

За РФК Нови Сад 1921 стартери су били Пушкић који је бранио цео меч, и Лука Сердар који је из игре изашао у 61. минуту.

РФК Нови Сад 1921 сада је последњепласирани тим на табели са 16 освојених бодова.

Раднички (СМ) – Немања Тороман, Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког победили су у гостима екипу Графичара резултатом 1:0 у 25. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Немања Тороман је остао на клупи за резерве, док Урош Јаковљевић није био у саставу Радничког.

Раднички из Сремске Митровице сада је шести са 38 освојених бодова.

Мачва – Матија Гочманац

Фудбалери Мачве изгубили су у гостима од екипе Јединства резултатом 1:0 у 25. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Матија Гочманац није био у саставу гостујуће екипе.

Мачва је сада 10. са 31 освојеним бодом.

Кабел – Ђорђе Ђурић, Урош Пауновић, Андреј Пиваш, Вања Апостоловски

Фудбалери Кабела изгубили су у гостима од Железничара из Инђије резултатом 5:0 у 18. колу Српске лиге Војводина.

У екипи Кабела стартери су били Ђурић, Апостоловски (до 46. минута), Пауновић (до 75. минута), док је са клупе ушао Пиваш (од 75. минута).

Кабел је сада шести са 28 освојених бодова.

Омладинац – Огњен Богуновић

Фудбалери Омладинца победили су као домаћини екипу Динама 1945 резултатом 3:1 у 18. колу Српске лиге Војводина.

Огњен Богуновић је бранио цео меч за победнички тим.

Омладинац је сада пети са 29 освојених бодова.

Визела – Александар Буснић

Фудбалери Визеле изгубили су у гостима од екипе Порта резултатом 4:1 у 26. колу Лиге Португала.

Александар Буснић је наступао за поражени тим од 61. минута.