Позајмљени фудбалери Војводине наступали су за своје тимове и протеклог викенда.

Вождовац – Вук Богдановић, Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца ремизирали су са екипом Радничког из Ниша резултатом 1:1 у 14. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Вук Богдановић и Филип Антонијевић остали су на клупи за резервне играче.

Вождовац је сада пети на табели са 18 освојених бодова.

Младост ГАТ – Драган Кокановић, Никола Павлица, Милош Поповић, Лука Дробњак, Марко Керкез, Лукијан Абаџија, Иван Вукчевић, Милан Ковачев

Фудбалери Младости ГАТ уписали су прву победу у Првој лиги Србије, пошто су у 15. колу победили Колубару у гостима резултатом 2:0.

За екипу Младости стартери су били Лукијан Абаџија (до 46. минута), Марко Керкез (до 81. минута) и Иван Вукчевић (до 57. минута), а са клупе је ушао Никола Павлица (од 46. минута), док је на клупи остао Лука Дробњак. У саставу нису били Кокановић, Поповић и Ковачев.

Младост ГАТ је и даље последњепласирани тим на табели са 9 освојених бодова.

Раднички (СМ) – Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког из Сремске Митровице ремизирали су са екипом Смедерева резултатом 0:0 у 15. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Урош Јаковљевић је остао на клупи за резерве.

Раднички је сада седми на табели са 20 освојених бодова.

Кабел – Вања Апостоловски, Немања Соковић, Огњен Богуновић

Фудбалери Кабела победили су као домаћини екипу Борца из Шајкаша резултатом 2:0 у 13. колу колу Српске лиге, група Војводина.

Огњен Богуновић је бранио 90 минута, колико је и на терену провео Вања Апостоловски, док Соковић није био у саставу.

Кабел је сада четврти на табели са 23 бода.

Раднички (ЗР) – Никола Мирић

Фудбалери Радничког победили су као домаћини ОФК Кикинду резултатом 2:0 у 13. колу колу Српске лиге, група Војводина.

Никола Мирић је остао на клупи за резерве.

Зрењанинци су сада 10. на табели са 17 освојених бодова.

Хајдук 1912 – Дарко Зувић

Фудбалери Хајдука 1912 изгубили су у гостима од екипе Омладинца резултатом 3:1 у 13. колу колу Српске лиге, група Војводина.

Дарко Зувић није бранио за екипу Хајдука 1912.

Хајдук је сада 12. на табели са 13 освојених бодова.

Визела – Александар Буснић

Фудбалери Визеле победили су у гостима Каса Пиу резултатом 1:0 у 10. колу Лиге Португала.

Александар Буснић је играо последњих пет минута у екипи Визеле.

Визела је сада 14. са девет освојених бодова.