Протекле недеље у својим клубовима наступали су позајмљени играчи ФК Војводина.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости ГАТ ремизирали су као домаћини са екипом Колубаре резултатом 0:0 у 29. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Милан Видаков је одиграо 65 минута за домаћи тим.

Младост ГАТ је сада последњепласирана на табели са 19 освојених бодова.

Лозница: Матвеј Мартинкевич и Немања Ивановић

Фудбалери Лознице победили су као домаћини екипу Златибора резултатом 2:0 у 28. колу Прве лиге Србије.

Стрелци за Лозницу били су Игор Вићентијевић и Вошин Матвеј Мартинкевич, који је и одиграо целу утакмицу. Немања Ивановић је остао на клупи за резерве.

Лозница је сада 14. на табели са 27 бодова.

Кабел: Бранислав Миланов, Драган Кокановић, Милош Поповић, Вања Апостоловски, Никола Павлица, Лука Дробњак, Урош Пауновић, Дарко Зувић, Лукијан Абаџија и Немања Тороман

Фудбалери Кабела победили су у гостима екипу ОФК Бачке резултатом 1:0 у 21. колу Српске лиге, група Војводина.

Стартери су били Немања Тороман, Лука Дробњак, Урош Пауновић (до 90. минута), Драган Кокановић, Никола Павлица (до 90. минута) и Лукијан Абаџија (до 55. минута), са клупе су ушли Милош Поповић (од 55. минута) Бранислав Миланов (од 90. минута), док нису играли Дарко Зувић, Вања Апостоловски.

Кабел је сада 11. на табели са 27 бодова.

Омладинац: Никола Мирић

Фудбалери Омладинца победили су као домаћини екипу Станишића резултатом 4:1 у 21. колу Српске лиге, група Војводина.

Никола Мирић је одиграо цео меч и уписао је асистенцију.