Позајмљени фудбалери Војводине наступали су за своје тимове и протекле недеље.

Вождовац – Вук Богдановић, Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца ремизирали су у гостима са екипом Радника резултатом 1:1 у 18. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Филип Антонијевић је ушао у игру у 71. минуту, док је Вук Богдановић остао на клупи за резерве.

Вождовац је сада седми са 22 бода.

Младост ГАТ – Драган Кокановић, Никола Павлица, Милош Поповић, Лука Дробњак, Марко Керкез, Лукијан Абаџија, Иван Вукчевић, Милан Ковачев

Фудбалери Младости ГАТ победили су као домаћини екипу Мачве резултатом 1:0 у 20. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

За Младост ГАТ стартери су били Милош Поповић (до 67. минута), Иван Вукчевић (до 75. минута), са клупе је ушао Никола Павлица (од 67. минута), док нису наступали – Драган Кокановић, Лука Дробњак, Марко Керкез, Лукијан Абаџија и Милан Ковачев.

Младост ГАТ је сада претпоследња на табели са 14 освојених бодова.

Раднички (СМ) – Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког из Сремске Митровице изгубили су као домаћини од екипе Металца резултатом 0:1 у 20. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Урош Јаковљевић је остао на клупи за резерве.

Раднички је сада седми са 28 бодова.

Визела – Александар Буснић

Фудбалери Визеле изгубили су као домаћини од екипе Браге резултатом 1:3 у 13. колу Лиге Португала.

Александар Буснић је у игру ушао у 66. минуту.

Визела је сада 17. на табели са 10 освојених бодова.