Позајмљени фудбалери Војводине наступали су за своје тимове и протеклог викенда.

Вождовац – Вук Богдановић, Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца победили су екипу Новог Пазара резултатом 1:0 у 10. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Филип Антонијевић и Вук Богдановић су остали на клупи за резервне играче.

Вождовац је сада пети на табели са 15 бодова.

Младост ГАТ – Драган Кокановић, Никола Павлица, Милош Поповић, Лука Дробњак, Марко Керкез, Лукијан Абаџија, Иван Вукчевић, Милан Ковачев

Фудбалери Младости ГАТ ремизирали су као домаћини са екипом Дубочице резултатом 1:1 у 10. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Стартери у екипи Младости ГАТ били су – Лука Дробњак, Лукијан Абаџија, Марко Керкез, Драган Кокановић (до 86. минута), Иван Вукчевић, а са клупе је ушао Никола Павлица (од 59. минута). На клупи су остали Милош Поповић и Милан Ковачев.

Младост ГАТ је последњепласирани тим са четири освојена бода.

Раднички (СМ) – Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког из Сремске Митровице победили су као домаћини екипу Графичара резултатом 2:1 у 10. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Урош Јаковљевић поново није био у саставу Радничког.

Раднички је сада девети са 11 освојених бодова.

Кабел – Вања Апостоловски, Немања Соковић, Огњен Богуновић

Фудбалери Кабела изгубили су у гостима од екипе Нафтагаса резултатом 3:0 у осмом колу Српске лиге, група Војводина.

Богуновић, Соковић и Апостоловски су одиграли по 90 минута за поражени тим.

Кабел је сада шести са 14 освојених бодова.

Раднички (ЗР) – Никола Мирић

Фудбалери Радничког изгубили су у гостима од екипе Бечеја резултатом 1:0 у осмом колу Српске лиге, група Војводина.

Никола Мирић је играо до 80. минута за зрењанински тим.

Раднички је сада 13. са седам освојених бодова.

Хајдук 1912 – Дарко Зувић

Фудбалери Хајдука 1912 изгубили су као домаћини од Тисе резултатом 0:1 у осмом колу Српске лиге, група Војводина.

Дарко Зувић је опет био на голу Хајдука.

Хајдук 1912 је сада 12. са 10 бодова.

Визела – Александар Буснић

Фудбалери Визеле изгубили су као домаћини од Портимоненсеа резултатом 2:3 у седмом колу Лиге Португала.

Александар Буснић је одиграо цео меч за тим Визеле.

Визела је сада 14. на табели са пет освојених бодова.