Током протеклог викенда позајмљени играчи ФК Војводина наступали су за своје тимове.

Вождовац – Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца изгубили су у гостима управо од Војводине резултатом 2:1 у 24. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Филип Антонијевић је остао на клупи за резервне играче.

Вождовац је сада 11. на табели са 28 бодова.

Раднички – Стефан Вукић

Фудбалери нишког Радничког изгубили су у гостима од екипе Железничара резултатом 3:2 у 24. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Стефан Вукић је одиграо цео меч за поражени тим.

Раднички је сада 13. са 23 освојена бода.

Младост ГАТ – Никола Павлица, Драган Кокановић, Лукијан Абаџија, Милош Поповић, Лука Дробњак

Фудбалери Младости ГАТ изгубили су од Радничког са Новог Београда резултатом 0:1 у 24. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Међу стартерима за Младост ГАТ био је Лука Дробњак (до 46. минута), а са клупе су ушли Никола Павлица (од 46. минута), Милош Поповић (од 63. минута), Лукијан Абаџија и Драган Кокановић нису наступили на овој утакмици.

Младост ГАТ је сада 13. на табели са 22 освојена бода.

РФК Нови Сад 1921 – Ранко Пушкић, Лука Сердар; Раднички (СМ) – Немања Тороман, Урош Јаковљевић

Фудбалери РФК Нови Сад 1921 изгубили су у гостима од Радничког из Сремске Митровице резултатом 1:0 у 24. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Ранко Пушкић је одиграо цео меч за поражени тим, док је Лука Сердар ушао у 57. минуту.

На другој страни, Урош Јаковљевић и Немања Тороман су остали на клупи за резерве.

РФК Нови Сад 1921 сада је последњи тим на табели са 16 освојених бодова, док је Раднички шести са 35 бодова.

Мачва – Матија Гочманац

Фудбалери Мачве победили су као домаћини екипу Металца резултатом 2:0 у 24. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Матија Гочманац је бранио цео меч за победнички тим.

Мачва је сада 10. са 31 освојеним бодом.

Кабел – Ђорђе Ђурић, Урош Пауновић, Андреј Пиваш, Вања Апостоловски; 1. мај – Огњен Брајић

Фудбалери Кабела поражени су као домаћини од екипе 1. маја из Руме резултатом 1:2 у 17. колу Српске лиге Војводина.

У екипи Кабела стартери су били Ђорђе Ђурић, Урош Пауновић, Андреј Пиваш (до 46. минута), Вања Апостоловски (до 62. минута). У тиму 1. маја Огњен Брајић је одиграо цео меч.

Кабел је сада четврти са 28 освојених бодова, 1. мај је 14. са 17.

Омладинац – Огњен Богуновић

Фудбалери Омладинца ремизирали су у гостима са екипом Подунавца резултатом 0:0 у 17. колу Српске лиге Војводина.

Огњен Богуновић је остао несавладан у гостујућој екипи.

Омладинац је шести са 26 освојених бодова.

Визела – Александар Буснић

Фудбалери Визеле победили су као домаћини екипу Фаренсеа резултатом 2:1 у 25. колу Лиге Португала.

Александар Буснић је остао на клупи за резерве.

Визела је сада 17. на табели са 21 бодом.