Позајмљени играчи Војводине и протеклог викенда наступали су за своје тимове.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости ГАТ изгубили су од Војводине резултатом 2:0 у 17. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Милан Видаков није био ни на овом мечу у протоколу због повреде.

Младост ГАТ је тренутно претпоследња на табели са 13 бодова.

Лозница: Матвеј Мартинкевич, Немања Ивановић

Фудбалери Лознице ремизирали су у гостима са екипом Једиства резултатом 0:0 у 16. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Матвеј Мартинкевич је играо до 65. минуту, док је Немања Ивановић на терен ушао у 56. минуту.

Лозница је сада претпоследња на табели са 15 освојених бодова.

Кабел: Бранислав Миланов, Драган Кокановић, Немања Тороман, Никола Павлица, Дарко Зувић и Милош Поповић

Фудбалери Кабела ремизирали су као домаћини са екипом зрењанинског Радничког резултатом 2:2 у 12. колу Српске лиге, група Војводина.

Стрелац првог поготка за Кабел био је Вошин Никола Павлица у петом минуту.

Он је играо до 68. минута, а осим њега стартери су били – Немања Тороман, Бранислав Миланов, Драган Кокановић и Милош Поповић, док Дарко Зувић није био у саставу.

Кабел је сада осми на табели са 18 бодова.

Синђелић: Стефан Радић

Фудбалери Синђелића победили су екипу Торлака резултатом 4:1 у 12. колу Српске лиге, група Београд.

Стефан Радић је одиграо цео меч за победнички тим.

Синђелић је сада шести на табели са 19 бодова.

ФАП: Никола Мирић

Фудбалери ФАП-а ремизирали су са Слогом из Пожеге резултатом 0:0 у 12. колу Српске лиге, група Запад.

Никола Мирић је одиграо цео меч за ФАП, који је сада четврти са 22 бода.

Сампдорија: Михаило Ивановић

Фудбалери омладинског тима Сампдорије (У-19) ремизирали су у гостима са екипом Емполија (У-19) резултатом 0:0 у десетом колу Примавере.

Михаило Ивановић је био стартер за тим из Ђенове, а терен је напустио у 67. минуту.

Сампдорија је сада 15. на табели са осам бодова.