Протекле недеље у својим клубовима наступали су позајмљени играчи ФК Војводина.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости ГАТ ремизирали су у гостима са екипом Радника резултатом 1:1 у 35. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Милан Видаков је одиграо цео меч за гостујућу екипу.

Младост ГАТ је сада последњепласирани тим на табели са 29 бодова.

Лозница: Матвеј Мартинкевич и Немања Ивановић

Фудбалери Лознице ремизирали су у гостима са екипом Трајала резултатом 1:1 у 35. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Немања Ивановић је одиграо цео меч, док је Матвеј Мартинкевич остао на клупи за резерве.

Лозница је сада 13. на табели са 38 бодова.

Кабел: Бранислав Миланов, Драган Кокановић, Милош Поповић, Вања Апостоловски, Никола Павлица, Лука Дробњак, Урош Пауновић, Дарко Зувић, Лукијан Абаџија и Немања Тороман

Фудбалери Кабела ремизирали су као домаћини са екипом 1. мај резултатом 2:2 у 26. колу Српске лиге, група Војводина.

Стрелац другог гола за Кабел био је Никола Павлица, а осим њега стартери су били – Немања Тороман, Лука Дробњак (до 57. минута), Драган Кокановић, Милош Поповић, Лукијан Абаџија, а са клупе је у 57. минуту ушао Бранислав Миланов. На клупи за резерве остао Дарко Зувић, док у саставу нису били Вања Апостоловски и Урош Пауновић.

Кабел је сада 11. на табели са 31 бодом.

Омладинац: Никола Мирић

Фудбалери Омладинца победили су екипу Нафтагаса резултатом 7:1 у 26. колу Српске лиге, група Војводина.

Никола Мирић није био у саставу због суспензије и четири жута картона.

Омладинац је сада шести на табели са 36 бодова.

Сампдорија: Михаило Ивановић

Фудбалери Сампдорије У-19 ремизирали су као домаћини са екипом Торина У-19 резултатом 2:2 у 31. колу Примавере.

Михаило Ивановић је постигао погодак за тим из Ђенове у 46. минуту, а из игре је изашао у 70.

Сампдорија У-19 је сада 10. на табели са 44 бода.