Протекле недеље у својим клубовима наступали су позајмљени играчи ФК Војводина.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости ГАТ ремизирали су у гостима са екипом Младости из Лучана резултатом 0:0 у 30. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Милан Видаков је у игру ушао у 76. минуту.

Младост ГАТ је сада последњепласирана екипа на табели са 20 бодова.

Лозница: Матвеј Мартинкевич и Немања Ивановић

Фудбалери Лознице ремизирали су као домаћини са екипом Трајала резултатом 1:1 у 30. колу Прве лиге Србије.

Матвеј Мартинкевич је одиграо цео меч, док је Немања Ивановић у игру ушао у 82. минуту.

Лозница је сада 14. на табели са 31 бодом.

Кабел: Бранислав Миланов, Драган Кокановић, Милош Поповић, Вања Апостоловски, Никола Павлица, Лука Дробњак, Урош Пауновић, Дарко Зувић, Лукијан Абаџија и Немања Тороман

Фудбалери Кабела победили су као домаћини екипу Динама 1945 резултатом 3:0 у 22. колу Српске лиге, група Војводина.

Стрелци за Кабел били су Вошин Милош Поповић у 30. минуту, а потом су голове дали и Алекса Батос и Никола Новић.

Стартери су, осим Поповића, били Немања Тороман, Урош Пауновић, Никола Павлица, Вања Апостоловски (до 70. минута), Лукијан Абаџија (до 83. минута), у игру је ушао Бранислав Миланов (од 87. минута), а на клупи су остали Дарко Зувић и Лука Дробњак, док Драган Кокановић није био у саставу.

Кабел је сада девети на табели са 30 освојених бодова.

Омладинац: Никола Мирић

Фудбалери Омладинца ремизирали су у гостима са екипом Подунавца резултатом 2:2 у 22. колу Српске лиге, група Војводина.

Никола Мирић је у игру ушао у 85. минуту.

Омладинац је сада осми на табели са 30 бодова.

Сампдорија: Михаило Ивановић

Фудбалери Сампдорије У-19 победили су екипу Емполија У-19 резултатом 2:0 у 27. колу Примавере.

Стрелац другог гола за Сампдорију био је Вошин Михаило Ивановић у 19. минуту.

Сампдорија У-19 сада је 10. на табели са 38 бодова.