Позајмљени фудбалери Војводине наступали су за своје тимове и протеклог викенда.

На терену нису једино били чланови Вождовца Вук Богдановић и Филип Антонијевић, као и Александар Буснић из Визеле, пошто се мечеви Моцарт Бет Супер лиге Србије и Лиге Португала нису играли због репрезентативне паузе.

Младост ГАТ – Драган Кокановић, Никола Павлица, Милош Поповић, Лука Дробњак, Марко Керкез, Лукијан Абаџија, Иван Вукчевић, Милан Ковачев

Фудбалери Младости ГАТ ремизирали су као домаћини са екипом Графичара резултатом 0:0 у 12. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Међу стартерима цео меч одиграли су Лука Дробњак и Милош Поповић, а од почетка су играли Драган Кокановић (до 64. минута), Никола Павлица (до 77. минута), Лукијан Абаџија је остао на клупи за резерве, док у саставу нису били Марко Керкез, Иван Вукчевић и Милан Ковачев, који је на окупљању омладинске репрезентације Србије.

Младост ГАТ је последња на табели са пет освојених бодова.

Раднички (СМ) – Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког из Сремске Митровице победили су екипу Текстилца резултатом 1:0 у 12. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Урош Јаковљевић није био у саставу Радничког.

Екипа из Сремске Митровице сада је шеста са 16 бодова.

Кабел – Вања Апостоловски, Немања Соковић, Огњен Богуновић

Фудбалери Кабела ремизирали су у гостима са ОФК Кикиндом резултатом 1:1 у 10. колу Српске лиге, група Војводина.

Огњен Богуновић је бранио 90 минута, Немања Соковић је у игру ушао у 55. минуту, док је Вања Апостоловски изашао после часа игре.

Кабел је сада трећи на табели са 18 освојених бодова.

Хајдук 1912 – Дарко Зувић; Раднички (ЗР) – Никола Мирић

Фудбалери Хајдука 1912 и Радничког ремизирали су резултатом 2:2 у 10. колу Српске лиге, група Војводина.

Дарко Зувић је остао на клупи домаћег тима, док је Никола Мирић одиграо цео меч за Зрењанинце.

Хајдук 1912 и Раднички деле 11. и 12. место са 11 освојених бодова.