Позајмљени фудбалери Војводине наступали су за своје тимове и протеклог викенда.

Вождовац – Вук Богдановић, Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца изгубили су у гостима од екипе Радничког 1923 резултатом 3:0 у 15. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Филип Антонијевић је играо до 60. минута, док Вук Богдановић није био у саставу.

Вождовац је сада осми на табели са 18 освојених бодова.

Младост ГАТ – Драган Кокановић, Никола Павлица, Милош Поповић, Лука Дробњак, Марко Керкез, Лукијан Абаџија, Иван Вукчевић, Милан Ковачев; Раднички (СМ) – Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког из Сремске Митровице и Младости ГАТ ремизирали су резултатом 0:0 у 16. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Урош Јаковљевић није био у саставу Радничког.

За Младост ГАТ стартери су били – Марко Керкез, Лукијан Абаџија (до 64. минута) и Иван Вукчевић (до 75. минута), са клупе је ушао Никола Павлица (од 64. минута). На клупи су остали Милош Поповић и Лука Дробњак, док Драган Кокановић и Милан Ковачев нису били у саставу.

Раднички је сада осми са 21 бодом, а Младост ГАТ последњепласирани тим са 10 освојених бодова.

Кабел – Вања Апостоловски, Немања Соковић, Огњен Богуновић

Фудбалери Кабела победили су као домаћини екипу Тисе резултатом 2:0 у 14. колу колу Српске лиге, група Војводина.

Стрелац другог гола за Кабел био је Вошин Немања Соковић у 77. минуту, а претходно је ушао са клупе на полувремену. Богуновић је опет стајао на голу током целог меча, а Вања Апостоловски је из игре изашао у самом финишу утакмице.

Кабел је сада четврти са 26 освојених бодова.

Раднички (ЗР) – Никола Мирић

Фудбалери Радничког изгубили су у гостима од екипе Подунавца резултатом 1:0 у 14. колу колу Српске лиге, група Војводина.

Никола Мирић није био у протоколу због повреде.

Зрењанинци су сада 10. на табели са 17 освојених бодова.

Хајдук 1912 – Дарко Зувић

Фудбалери Хајдука 1912 победили су екипу Бечеја резултатом 4:1 у 14. колу колу Српске лиге, група Војводина.

Дарко Зувић није бранио за екипу Хајдука 1912.

Хајдук је сада 11. на табели са 16 освојених бодова.

Визела – Александар Буснић

Фудбалери Визеле ремизирали су са екипом Фамаликаоа резултатом 0:0 у  11. колу Лиге Португала.

Александар Буснић је остао на клупи за резервне играче.

Визела је сада 14. са десет освојених бодова.