Протекле недеље у својим клубовима наступали су позајмљени играчи ФК Војводина.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости ГАТ изгубили су у гостима од Црвене звезде резултатом 4:2 у 28. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Двоструки стрелац за Младост ГАТ био је Вошин Милан Видаков у 12. и 33. минуту.

Младост је овим поразом остала последњепласирани тим на табели са 18 бодова.

Лозница: Матвеј Мартинкевич и Немања Ивановић

Фудбалери Лознице поражени су у гостима од екипе Железничара резултатом 5:0 у 27. колу Прве лиге Србије.

Немања Ивановић је играо до 35. минута, док Матвеј Мартинкевич није био у саставу.

Лозница је сада 14. на табели са 24 бода.

Кабел: Бранислав Миланов, Драган Кокановић, Милош Поповић, Вања Апостоловски, Никола Павлица, Лука Дробњак, Урош Пауновић, Дарко Зувић, Лукијан Абаџија и Немања Тороман

Фудбалери Кабела победили су као домаћини екипу Јединства резултатом 3:0 у 20. колу Српске лиге, група Војводина.

Сва три гола за Кабел постигли су Вошини играчи – Кокановић у четвртом, Павлица у 31. и Поповић у 87. минуту.

Кабел је сада 11. на табели са 24 бода.

Омладинац: Никола Мирић

Фудбалери Омладинца ремизирали су у гостима са Тисом резултатом 1:1 у 20. колу Српске лиге, група Војводина.

Никола Мирић је одиграо цео меч за екипу Омладинца.

Омладинац је сада 10. на табели са 26 бодова.

Сампдорија: Михаило Ивановић

Фудбалери Сампдорије У-19 ремизирали су на свом терену са екипом Каљарија У-19 резултатом 1:1 у 25. колу Примавере.

Михаило Ивановић је у игру ушао у 63. минуту.

Сампдорија У-19 сада је 11. на табели са 32 бода.