Током протеклог викенда позајмљени играчи ФК Војводина наступали су за своје тимове.

Раднички Ниш – Стефан Вукић

Фудбалери Радничког изгубили су као домаћини од екипе Јавора резултатом 1:2 у 36. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Стрелац јединог гола за Раднички био је Стефан Вукић у 68. минуту.

Раднички је сада 11. са 41 бодом.

Вождовац – Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца изгубили су као гости од екипе ИМТ-а резултатом 2:1 у 36. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Филип Антонијевић је одиграо 90 минута за поражени тим.

Вождовац је сада 15. са 35 освојених бодова.

Младост ГАТ – Никола Павлица, Драган Кокановић, Лукијан Абаџија, Милош Поповић, Лука Дробњак

Фудбалери Младости ГАТ победили су у гостима екипу Металца резултатом 1:0 у 36. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

У тиму Младости ГАТ стартер је био Никола Павлица (до 59. минута), са клупе је ушао Поповић (од 46. минута), док су Абаџија, Дробњак и Кокановић остали на клупи за резерве.

Младост ГАТ је сада 11. на табели са 46 бодова.

РФК Нови Сад 1921 – Ранко Пушкић, Лука Сердар

Фудбалери РФК Нови Сад 1921 изгубили су као домаћини од екипе Дубочице резултатом 2:3 у 36. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Ранко Пушкић је бранио цео меч за РФК Нови Сад, док је Лука Сердар изашао из игре у 61. минуту.

РФК Нови Сад 1921 сада је 15. са 28 освојених бодова.

Раднички (СМ) – Немања Тороман, Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког Радничког из Сремске Митровице поражени су од екипе Једиства са Уба резултатом 0:1 у 36. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Урош Јаковљевић је бранио за поражени тим, док Тороман није био у саставу.

Раднички је сада седми са 49 освојених бодова.

Мачва – Матија Гочманац

Фудбалери Мачве ремизирали су са екипом Инђије резултатом 2:2 у 36. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Матија Гочманац је бранио цео меч за домаћи тим.

Мачва је сада шеста са 50 бодова.

Кабел – Ђорђе Ђурић, Урош Пауновић, Андреј Пиваш, Вања Апостоловски

Фудбалери Кабела изгубили су у гостима од Борца из Шајкаша резултатом 2:3 у 28. колу Српске лиге Војводина.

У тиму Кабела стартер је био Андреј Пиваш, док је Урош Пауновић ушао у игру у 56. минуту, док Ђурић и Апостоловски нису наступали.

Кабел је сада пети са 42 освојена бода.

Омладинац – Огњен Богуновић

Фудбалери Омладинца победили су у гостима екипу Хајдука 1912 резултатом 3:0 у 28. колу Српске лиге Војводина.

Огњен Богуновић није бранио за победнички тим.

Омладинац је сада седми са 42 бода.

Визела – Александар Буснић

Фудбалери Визеле ремизирали су у гостима са екипом Боависте резултатом 2:2 у последњем колу Лиге Португала.

Александар Буснић је у игру ушао у 84. минуту.

Визела је сезону завршила као претпоследња са 26 бодова и наредне сезоне играће у другој лиги.