Фудбалери Војводине изгубили су у гостима од екипе Партизана резултатом 2:1 у 35. колу Супер лиге Србије.

Екипе су наступиле у следећим саставима:

Партизан: Стевановић – Миљковић (од 65. Лутовац), Саничанин, Милетић, Урошевић (од 74. Обрадовић) – Здјелар (oд 46. Фејса), Јевтовић – Мениг (од 61. Марковић), Натхо (од 61. Јојић), Терзић – Рикардо.

Војводина: Роцков – Лазаревић (од 61. Бјековић), Ковачевић (од 46. Јеличић), Стевановић, Ђорђевић (од 70. Деветак) – Максимовић (од 46. Топић), Зукић – Вукадиновић, Симић, Бастајић (од 61. Нешковић) – Вукчевић.

Партизан је боље отворио меч и у четвртом минуту домаћи су повели 1:0. Мениг је прошао по десном боку, ушао је у средину и потом проиграо Терзића, који је искоса са леве стране погодио супротан угао за вођство Партизана.

Војводина је први пут припретилау 10. минуту, Бастајић је са 20 метара шутирао за мало поред стативе, да би потом нову шансу имао Вукчевић који је једну повратну Максимовића послао право у руке голмана Стевановића.

Партизан је убрзо узвратио новом шансом, Натхо је проиграо Рикарда, који је изашао сам на Роцкова, али је голман Војводине био бржи и добром интервенцијом је спречио сигуран гол. Након тога, Терзић је поново гађао даљи угао, овај пут је шутирао поред стативе. Трећу шансу у низу Партизан је имао у 26. минуту, Мениг је центрирао са левог бока, Натхо је главом гађао у руке добро постављеног Роцкова.

Голман Војводине истакао се и у 33. минуту, Рикардо је поново изашао сам на њега, и Роцков је поново био успешнији.

Ипак, у 40. минуту, у трећој прилици за Рикарда, Роцков није  могао ништа. Нападач Партизана је примио лопту на половини, вукао је до шеснаестерца, а онда искоса са десне стране преварио и Ковачевића и Стевановића и погодио даљи угао од стативе – 2:0.

До одласка на одмор, Партизан је имао још једну шансу, након прекида са десне стране Милетић је био највиши у скоку, а Роцков је уписао још једну одбрану.

Драган Радојичић је изменама покушао да промени ритам своје екипе, ушли су одмах на полувремену Топић и Јеличић уместо Максимовића и Ковачевића, а касније су  ушли и Нешковић, повратник Бјековић и Деветак.

Воша је била нешто боља у наставку, Симић је имао добру позицију, али је  лоше шутирао са 18 метара. Потом је претио и Вукадиновић, али без опасности по гол Партизана.

У 77. минуту Вукчевић се нашао у доброј позицији, Зукић је центрирао са десног бока, а нападач Воше са петерца шутирао преко гола.

Након што дуго није створио шансу, Партизан је у последњих 15 минута у два наврата припретио преко Лазара  Марковића, али промене резултата није било.

Воша је још ближа голу била у 89. минуту, Симић се нашао у одличној позицији са левог бока, али је његов ударац изблокиран, баш као и Вукчевићев који је налетео на одбитак.

У последњим тренуцима меча Воша је успела да постигне погодак, Зукић је центрирао са десног  бока, Симић је шутирао, лопта је ишла поред гола, али је тамо са друге стативе у мрежу скренуо Нешковић. Помоћни судија је најпре сигнализирао офсајд, али је из ВАР собе стигла потврда да је све било регуларно. Војводина више није имала времена, после  овог гола, судија је свирао крај, па је „стара дама“ остала седма на табели са 42 освојена  бода.