Фудбалери Војводине ремизирали су са екипом Чукаричког резултатом 1:1 у 28. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Једини погодак за Војводину постигао је Ивановић у 16. минуту.

Уочи почетка утакмице, фудбалеру Војводине Стефану Ђорђевићу уручен је урамљени дрес са бројем 100, пошто је данас уписао свој јубиларни стоти наступ за „стару даму“.

Војводина: Царевић, Бјековић (од 83. Лазаревић), Црномарковић, Кораћ, Ђорђевић, Петровић, Зукић (од 83. Николић), Ивановић, Савићевић (од 57. Кембел), Сери, Вукановић.

Чукарички: Филиповић, Станковић, Стевановић, Јовановић, Тошић, Сисоко, Доцић (од 69. Ковач), Никчевић (од 70. Аџић), Миладиновић, Ивановић, Павков (од 69. Мело).

Иако је Воша кренула офанзивно од самог почетка, Чукарички је први припретио, пошто је Павков ухватио полуволеј са 20 метара, али је Царевић био на месту.

Воша је повела у 16. минуту. из прве праве и заиста лепе акције коју је повео Сери сјајним продором по левом боку и још бољим пасом до Бјековића, који је слабијом левом ногом пронашао Ивановића на другој стативи, одакле је овај главом у даљи угао савладао голмана Филиповића.

Неколико минута касније дошло је до прекида, пошто су се Кораћ и Павков сударили главама, па су лекарске екипе морају да интервенишу. Та вишеминутна пауза као да је успавала домаће играче, јер је убрзо, у 25. минуту Чукарички изједначио. Доцић је после дуплог паса по левој страни пронашао Миладиновића, који је примио лопту на груди и потом од стативе са 15 метара савладао Царевића за 1:1.

До самог финиша првог полувремена није било правих прилика, а онда је Воша припретила у два наврата. Прво је Ивановић искоса са леве стране гађао у први угао, недовољно снажно да савлада Филиповића. Минут касније, Зукић је проиграо Серија, који је опет одлично прошао и послао оштру лопту кроз петерац, али није успео да пронађе саиграче.

Воша је имала и прву добру прилику у наставку, у 55. минуту Ивановић је побегао одбрани Чукаричког, лопту је испустио голман Филиповић у судару са њим, али је потом шут изблокирао Стевановић.

Десетак минута касније Воша је имала нову шансу, Ивановић је опет био у центру пажње, искоса са десне стране је гађао и погодио стативу. Вошин притисак није попуштао, напротив, пошто је средином другог дела игре нову шансу имао Ђорђевић, који се лажњаком ослободио чувара и гађао даљи угао, Филиповић је опет био на правом месту.

Чукарички је прву шансу у другом полувремену имао у 72. минуту када је Ковач искоса са леве стране шутирао поред стативе, након чега су домаћи опет наставили да нападају. Следећу прилику имао је Бјековић који је примио лопту на груди и онда је одлучио да шута уместо потенцијалног додавања, али је то учинио веома лоше.

Чукарички се тек у финишу ослободио притиска Војводине и успео да пребаци тежиште на половину домаће екипе, гости су претили из корнера, а најбољу је имао Мело, чији је ударац главом зауставио Царевић.

У надокнади времена Воша је имала последњу и то велику шансу када је Николић примио лопту на другој стативи, гађао је снажно поред гола.

До краја није било промене резултата, Воша је освојила бод, после четири победе, а у наредном колу гостује Железничару у Панчеву.