Фудбалери Војводине ремизирали су са екипом Младости из Лучана резултатом 1:1 у седмом колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Стрелац за Војводину био је Немања Николић у 52. минуту из пенала.

Пред почетак утакмице, одржан је минут ћутања као знак почасти према недавно преминулом бившем тренеру Војводине Милану Ђуричићу.

Војводина – Н. Симић, Бјековић (од 82. Лазаревић), Траоре, Копитовић, Ђорђевић – Милосављевић (од 82. Буснић), Топић – Барај (од 82. Зукић), В. Симић, Малбашић (од 68. Кабић) – Н. Николић (од 71. Видаков).

Младост: Самчовић, Милошевић, Бабић, Јојић, Веснић, Баха, Гордић, Удовичић, Ћирковић, Јешић, Бојовић.

Војводина је кренула офанзивно од првог минута и била опаснији тим у уводним минутима. Прву шансу имао је Симић, у петом минуту, након центаршут Ђорђевића, лопта је дошла до офанзивца Воше, који је погодио стативу.

Нову шансу Воша је имала 10 минута касније Симић је главом пребацио до Ђорђевића који је такође гађао главом, али се овај пут испречила пречка.

Симић и Малбашић су се нашли у новој прилици. Николић је проиграо Симића који је први покушао искоса са осам метара, лопта се одбила до Малбашића који је такође изблокиран.

Младост је први пут припретила у 39. минуту, после контре, Јојић је изашао сам на Николу Симића, који је скратио угао и сачувао свој гол одличном интервенцијом.

Убрзо се Јојић нашао у новој шанси, побегао је Копитовићу, али је у последњем тренутку Траоре одлично уклизао и спречио чисту прилику за гостујући тим.

У последњем минуту првог дела игре, Војводина је остала са играчем мање, пошто је Симић у размаку од само 120 секунди добио и други жути картон. Прво је добио јавну опомену због сукоба са Бојовићем, да би два минута касније оштро уклизао, закаснио и судија му је показао и други жути картон и аутоматско искључење.

Воша је прва припретила и на почетку другог полувремена, Барај је оборен на ивици шеснаестерца, потом је и сам наместио лопту, шутирао је тик изнад пречке.

Домаћи су наставили да играју и доминирају као да они имају играча више и та храбра игра се исплатила. У 52. минуту, Бјековић и Малбашић су комбиновали на десној страни, лопта је потом дошла до Бараја који је заломио чувара и натерао да га обори, а судија је показао на белу тачку. Одговорност је преузео Немања Николић и погодио доњи десни угао за 1:0.

Младост је у другом полувремену први пут припретила у 58. минуту, Гордић је искоса са леве стране избио сам пред гол, али је у кључном тренутку Ђорђевић уклизао и избацио лопту у корнер.

Гости су успели да изједначе у 68. минуту, након акције и повратне лопте са десне стране, усамљени Бојовић је ударцем из прве са десетак метара савладао Симића за 1:1.

Само три минута касније Бојовић је имао стотпостотну шансу, побегао је одбрани Војводине и избио сам на Симића, који је одличном интервенцијом сачувао свој гол.

У 74. минуту, Кабић, који је нешто  раније заменио Малбашића, опробао је ударац из слободњака са 30 метара, голман Самчовић је крајњом муком избио лопту.  У 80. минуту Воша је била најближа другом колу, Кабић је нанизао неколико чувара, спојио Траореа са голом, али је одлично одбранио Самчовић, лопта се потом одбила право до Видакова, али нападач домаће екипе није успео да је спроведе у мрежу. Након тога, шансу је имао и Зукић, који је заменио Бараја у 82. минуту, и из првог контакта са лоптом гађао је даљи угао, поново је на месту Самчовић.

Голман Младости био је поново на правом месту, у 89. минуту, када је Топић проиграо Видакова, али је нападач Воше поново слабо шутирао ка голу гостујуће екипе, право у руке Самчовића.

До краја није било промене резултата, ово је трећи реми Војводине ове сезоне, уз три тријумфа.