Фудбалери Војводине ремизирали су са екипом Радничког резултатом 1:1 (0:1) у 12. колу Супер лиге Србије.

Раднички је повео голом Лазара Арсића у 34. минуту, а изједначио је Мирко Топић у 70. минуту.

Екипе су играле у следећим саставима:

Војводина: Н. Симић – Бјековић, Јеличић, Стевановић, Ђорђевић – Топић, Максимовић – Вукадиновић, Човић, В. Симић – Бастајић (од 58. Кабић).

Раднички: Кахриман, Ковачевић, Стевановић, Спасић (од 89. Душанић), Мичибучи (од 74. Дуроњић), Шкрбић, Вујадиновић, Пејовић, Арсић (од 58. Тодорски), Ћирковић, Станковић.)

Први ударац у оквир гола имали су гости, Пејовић је опробао шут са дистанце, али је Никола Симић био сигуран.

Војводина је узвратила и напала први пут озбиљније у 25. минуту када је Вукадиновић добио дугу лопту, побегао одбрани, могао је да шутира, али је заломио вратио повратну за Бастајића чији је ударац завршио поред гола.

У 32. минуту Воша је извела најбољу акцију, Човић је комбиновао са Симићем, избацио Бастајића на левом боку, овај је одлично прошао, али је у последњем тренутку изблокиран.

Три минута касније Раднички је повео, Мичибучи је прошао по левом боку, вратио повратну кроз петерац, а тамо је правом месту сачекао Арсић – 0:1.

До краја полувремена, Воша је имала још један покушај, са 20 метара  покушао је Топић, лопта је отишла поред стативе, па је Раднички на полувремену сачувао предност – 0:1.

У 54. минуту Раднички је остао са играчем мање, Ћирковић је преоштро стартовао на стајну ногу Марка Бјековића, а главни судија Новак Симовић му је показао директан црвени картон. Одмах након тога, тренери су извршили прве измене, Тодорски је заменио стрелца гола Арсића, док је у тиму Војводине Кабић ушао уместо Бастајића.

Воша је кренула офанзивније, у 67. минуту Бјековић је утрчао из другог плана, ушао је у опасну зону, али је одлучио да несебично врати повратну, одбрана Радничког спречила одличну шансу.

Три минута касније ни одбрана Радничког ни голман Кахриман нису могли да сачувају своју мрежу, после акције по десном боку, Човић је одложио до Топића, који је са 20 метара снажно шутирао у први угао за 1:1.

Изједначујући погодак подигао је морал домаће екипе, па је следећу шансу опет имала Војводина, Вукадиновић је искоса са леве стране шутирао поред гола, а већ у следећем нападу поново је пробао Топић, лопта је отишла изнад пречке.  Трећи покушај у размаку од пет минута, али са 35 метара  упутио је Човић, такође је завршио тик изнад пречке.

У завршним минутима Војводина је кружила око шеснаестерца гостујућег тима, имала је неколико опасних центаршутева, али без опаснијег ударца на гол Кахримана.

Воша је након овог ремија шеста на табели Супер лиге са 12 освојених бодова.