Током протеклог викенда пет селекција омладинске школе Војводине наступалo je у својим узрасним категоријама уз учинак од четири победе и једног пораза.

Омладинска лига Србије: ИМТ – Војводина 2:0 (1:0)

Омладинци Војводине изгубили су у гостима од екипе ИМТ-а резултатом 2:0 у 10. колу Омладинске лиге Србије.

Војводина је наступила у следећем саставу: Матић, Хромиш, Павић, Костадиновић, Бутраковић, Јањић, Сукачев, Павловић, Пилић, Бошкан, Николић. У игру са клупе ушли су Чутовић, Пиваш и Анђелковић.

У следећем колу омладинци дочекују Чукарички.

Кадетска лига Србије

11. коло Кадетске лиге Србије биће одиграно 1. новембра због наступа репрезентације у овој узрасној категорији, Војводина дочекује Чукарички.

Oмладинска лига Војводине: Војводина – Раднички 2:0 (1:0)

Млађи омладинци Војводине победили су Раднички из Сремске Митровице резултатом 2:0 у 12. колу Омладинске лиге Војводине.

Стрелци за Војводину били су Крачун у 34. и Бабић у 70. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Пролић, Нећаков, Мићуновић, Брајић, Павловић, Поповић, Јурешић, Пејовић, Крачун, Петровић, Петковић. У игру са клупе ушли су Васић Јакша, Продановић, Ковачевић, Лазић, Васић Милош и Бабић.

У следећем колу млађи омладинци дочекују ОФК Вршац.

12 Петар Пуача 12 0 0 12 7 82 -75 0

Кадетска лигa Војводине: Војводина  – Раднички 9:0 (5:0)

Млађи кадети Војводине победили су Раднички из Сремске Митровице резултатом 9:0 у 12. колу Кадетске лиге Војводине.

Стрелци за Војводину били су: Ђокановић у 2. 11, 16, 26 и 47. Дисић у 21. Ивановић у 65. Јевтић у 75. и Поповић у 83. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Мајсторовић Никола, Бабић, Парезановић, Крајцар, Гавриловић, Топић, Дисић, Бошковић, Ђокановић, Остојић, Лакетић. У игру са клупе ушли су Шушњар, Ивановић, Вељић, Сулимановић, Јевтић, Мајсторовић Марко, Поповић.

У следећем колу млађи кадети дочекују Спартак из Суботице.

12 Младост (Л) 12 1 1 10 9 52 -43 4

Друга кадетска лига Војводине: Вошини клинци – ФК Дерби 2015 4:2 (2:0)

Друга кадетска селекција Вошини клинци победила је ФК Дерби 2015 резултатом 4:2 у деветом колу Друге кадетске лиге Војводине.

Голове за Војводину постигли су Перичић у 7. Анђелковић у 23. Панић у 50. и Мијатовић у 90. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Катић, Беговић, Ристић, Пантелин, Мијатов, Радосављевић, Пекић, Симић, Јанковић, Анђелковић, Перичић. У игру са клупе ушли су Милосављевић, Косић, Николић, Јанчић, Вугринчић, Панић и Мијатовић.

У следећем колу кадети гостују Подрињу у Мачванској Митровици.

12 1. Мај 9 0 1 8 1 40 -39 1

Пионирска лигa Војводине: Војводина – Спартак 4:0 (2:0)

Пионири Војводине победили су Спартак резултатом 4:0 у 10. колу Пионирске лиге Војводине.

Голове за Војводину постигли су: Давидов у 23. Анђелковић у 32. Ађин у 58. и Пејовић у 58. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Бањац, Симић,  Монодом, Андријашевић, Пејовић, Незири, Буквић, Ађин, Давидов, Павловић, Каишаревић. У игру са клупе ушли су Јаснић, Чејовић, Панић, Стојшић, Сабљар, Бродић, Ждрња.

У следећем колу пионири гостују РФК Нови Сад 1921.

Ш.Ф. Арена – Вошини клинци 1:10 (0:7)

Друга пионирска селекција Вошини клинци победила је у гостима Ш.Ф. Арену резултатом 10:1 у 10. колу Пионирске лиге Војводине.

Стрелци за Вошине клинце били су: Коваћ у 12. 17. 35. и 58. Илић у 13. 20. 33. и 74. Кресоја у 30. и Малинић у 67. минуту.

Вошини клинци су наступили у следећем саставу: Бјелац, Кесић,  Ракита, Грубанов, Лопичић, Павловић, Цупара, Аничић, Кресоја, Ковач, Илић. У игру са клупе ушли су Марјановић, Стјепић, Рамић, Малинић, Баљак, Близанац.

У следећем колу Вошини клинци дочекују Ш.Ф. Петар Пуача.