Млађе селекције ФК Војводина играле су протеклог викенда у пет категорије, уз учинак од четири победе и једног ремија.

Омладинци и кадети нису играли у Омладинској и Кадетској лиги Србије.

Oмладинска лига Војводине: Војводина  – Железничар 16:0 (10:0)

Млађи омладинци Војводине победили су као домаћини екипу Железничара резултатом 16:0 у 21. колу Омладинске лиге Војводине.

Стрелци  за Војводину били су: Пејовић у 1. 22. и 51. Пилић у 7. Мићуновић у 13. Бошкан у 15. и 25. Анђелковоић у 30. Јањић у 34. и 36. Поповић у 42. 67. и 75. Докић у 59. Ковачевић у 78. и Алексић у 81. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Матић, Продановић, Мићуновић,  Пилић, Павловић, Поповић, Пејовић, Бошкан, Јањић, Анђелковић, Петковић. У игру са клупе ушли су: Стефановић, Докић, Јовић, Алексић, Петровић, Ковачевић.

У следећем колу млађи омладинци гостују Инђији.

12 Петар Пуача 20 0 1 19 19 123 -104 1

Кадетска лигa Војводине: Војводина – Железничар 4:0 (1:0)

Млађи кадети Војводине победили су екипу Железничара резултатом 4:0 у 21. колу Кадетске лиге Војводине.

Стрелци за Војводину били су: Поповић у 15. Дисић у 69. Бошковић у 73. и Ивановић у 83. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Мајсторовић Никола, Бабић, Парезановић, Крајцар, Чаварић, Топић, Ивановић, Вељић, Поповић, Лакетић, Остојић. У игру са клупе ушли су: Гавриловић, Мајсторовић Марко, Дисић, Бошковић, Зекић.

У следећем колу млађи кадети, такође, гостују Инђији.

12 Словен 21 2 3 16 18 65 -47 9

Пионирска лига Војводине: Војводина – Ш.Ф. Петар Пуача  7:0 (5:0)

Пионири Војводине победили су као домаћини Ш.Ф. Пуача резултатом 7:0 у 17. колу Пионирске лиге Војводине.

Стрелци за  Војводину били су: Чејовић у 4. Ждрња у 10. и 30. Павловић у 28. Бауцал у 40. Ађин у 67. и Вујиновић у 74. минуту. Војводина је наступила у следећем саставу: Бањац, Симић, Бауцал, Чејовић, Незири, Буквић, Ађин, Павловић, Каишаревић, Ждрња, Илић. У игру са клупе ушли су: Андријашевић, Бродић, Вујиновић, Пантић и Жарковић.

У следећем колу пионири Војводине гостују Ш.Ф. ЦФК у Врбасу.

Спартак – Вошини клинци  2:2 (0:1)

Друга пионирска селекција Вошини клинци ремизирали су у гостима са Спартаком резултатом 2:2 у 17. колу Пионирске лиге Војводине.

Стрелци за Вошине клинце  били су: Ковач у 25. и Лопичић у 80. минуту.

Вошини клинци су наступила у следећем саставу: Бјелац, Кесић, Живановић, Ракита, Калуђеровић, Малинић, Ковач, Павловић, Цупара, Крсоја, Исаков. У игру са клупе ушао је Лопичић.

Друга Кадетска лига Војводине: Слобода – Вошини клинци  0:4

Друга кадетска селекција Војводине, Вошини клинци победили су у гостима екипу Слободе резултатом 4:0 у 12. колу Друге кадетске лиге Војводине, група Југ.

Стрелци за Вошине клинце били су: Јанковић у 27. и 32. Перчић у 76. и Косић у 83. минуту.

Вошини клинци су наступили у следећем саставу: Шурањи, Вугринчић, Ристић, Мијатов, Пантелин, Радосављевић, Мијатовић, Николић, Јанковић, Анђелковић, Перчић.

У игру са клупе ушли су: Милосављевић, Богојевић, Јанчић, Матић, Цупара, Малешевић, Косић.