Протеклог викенда четири млађе такмичарске селекције Војводине наступиле су у својим узрасним лигама и уписале стопостотан учинак од четири победе уз импресивну гол разлику 25:0.

Старији омладинци су надиграли РФК Нови Сад 1921 резултатом 4:0, старији кадети су против Аполона 4 бројали до шест, док су млађи кадети и пионири потврдили доминацију против градских ривала Кабела и Индекса убедљивим тријумфима 7:0 и 8:0.

На терен за викенд нису истрчали омладинци у Омладинској лиги Војводине, због наступа репрезентације на међународном турниру у Београду.

Омладинска лига Србије: Војводина – РФК Нови Сад 1921 4:0 (2:0)

Омладинци Војводине разбили су РФК Нови Сад 1921 резултатом 4:0 у градском дербију у 36. колу Омладинске лиге Србије.

Стрелци за Војводину били су Кљаић у 10, Новевски у 45, Луковић у 65. и Милетић у 75. минуту. Војводина је овим тријумфом сустигла Партизан на другом месту на табели са 77 бодова.

Војводина је наступила у следећем саставу: Зувиш, Луковић, Кљајић, Богдановић, Благојевић, Ђуровић, Ивановић, Кабић, Милетић, Павлица, Новевски. У игру са клупе ушли су Пиргић, Мартинкевич, Станојевић, Пантић, Радмиловић.

У следећем колу старији омладинци гостују Интернационалу у Београду.

20 Трајал 36 3 4 29 26 109 -83 13
For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Политика приватности.
I Accept

Кадетска лига Србије: Војводина  – Аполон 4 6:0 (2:0)

Кадети Војводине победили су екипу Аполона резултатом 6:0 у 36. колу Омладинске лиге Србије.

Стрелци за Војводину били су Абаџија у 13, Николић у 28, Пауновић у 58, Ивановић у 64, Апостоловски у 79. и Поповић у 85. минуту. Након ове победе, Војводина је друга на табели са 89 бодова.

Војводина  је  наступила у следећем саставу: Богуновић, Трнинић,  Миланов, Ковачев, Николић, Дробњак, Пауновић, Абаџија, Ивановић, Поповић, Гагић,  У игру са клупе ушли су Васић, Булаић, Букинац, Апостоловски, Милошевић.

У следећем колу старији кадети такође гостују Интернационалу у Београду.

Омладинска лига Војводине

Комплетно 5. коло Омладинске лиге Војводине биће одиграно у среду, 19. маја, због наступа репрезентације у овом узрасту на међународном  турниру у Београду. Млађи омладинци Војводине угостиће Пролетер из Новог Сада.

8 Железничар 11 2 0 9 7 27 -20 6

Кадетска лига  Војводине: Кабел – Војводина 0:7 (0:1)

Кадети Војводине победили су у гостима екипу Кабела резултатом 7:0 у 11. колу плеј офа Кадетске лиге Војводине.

Голове за Војводину постигли су: Алексић у 44, 56. и 75, Недељковић у 54, Вукадиновић у 44, 56. и 75. минуту. Овим тријумфом, Војводина је остала на врху табеле са 25 освојених бодова.

Војводина је  наступила у следећем саставу: Јаковљевић, Вјештица, Зличић, Ромић, Павић, Костадиновић,  Храмиш, Недељковић, Вукадиновић, Јањић, Алексић. У игру са клупе ушли су Ристић,  Бутраковић, Пиваш,  Павловић.

У следећем колу млађи кадети дочекују Пролетер из Новог Сада.

8 Инђија 11 1 2 8 8 36 -28 5

Пионирска лига Војводине: Индекс  – Војводина  0:8  (0:4)

Пионири Војводине наставили су доминацију у Пионирској лиги Војводине пошто су као гости победили Индекс резултатом 8:0 у 21. колу Пионирске лиге Војводине.