Млађе селекције ФК Војводина играле су протеклог викенда у седам категоријa, уз учинак од пет победа и два ремија.

Oмладинска лига Србије: Вождовац – Војводина 1:1 (0:0

Омладинци Војводине ремизирали су у гостима са екипом Вождовца резултатом 1:1 у 20. колу Омладинске лиге Србије.

Стрелац  за Војводину био је Бошкан у 70. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Борак, Хромиш, Токин, Павић, Костадиновић, Бутраковић, Анђелковић, Нинковић, Бошкан, Мићуновић  и Николић. У игру са клупе ушли су: Велицки, Пејовић. Ђокановић и Поповић.

У следећем колу  омладинци  дочекују Нови Пазар.

16 Раднички (НБ) 20 2 1 17 14 57 -43 7

Кадетска лига Србије: Вождовац – Војводина 2:6 (1:3)

Кадети Војводине победили су у гостима екипу Вождовца резултатом 6:2 у 20. колу Кадетске лиге Србије.

Стрелци  за Војводину били су: Станишић у 28. Боровина у 35. и 75. Перановић у 55. и Вукосављевић у 79. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Богдановић, Скорупан, Еремић, Чејовић, Пуповац, Боровина, Перановић, Божичић, Кравић, Докић и Станишић. У игру са клупе ушли су: Вукосављевић, Јовановић, Јауковић, Карабасил и  Петаковић.

У следећем колу кадети  дочекују Кикер из Краљева.

16 Кикер 20 1 1 18 9 54 -45 4

Oмладинска лига Војводине: Војводина – РФК Нови Сад 1921 6:0 (2:0)

Млађи омладинци Војводине победили су на свом терену РФК Нови Сад резултатом 6:0 у 23. колу Омладинске лиге Војводине.

Стрелци  за Војводину били су: Пејовић у 30. Петровић у 34. и 80. Алексић у 71. и Јурешић у 74. и 76. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Стефановић, Велицки, Проданоић, Карабасил, Пилић, Павловић, Петровић, Пејовић, Поповић, Алексић и Јауковић. У игру са клупе ушли су: Матић, Шашић, Петковић, Јурешић, Средојевић и Ковачевић.

У следећем колу млађи омладинци гостују ТСЦ-у.

12 Петар Пуача (-1) 23 0 1 22 20 148 -128 0

Кадетска лигa Војводине: Војводина  – Словен 9:0 (6:0)

Млађи кадети Војводине победили су као домаћини екипу Словена резултатом 9:0 у 23. колу Кадетске лиге Војводине.

Стрелци за Војводину били су: Лакетић у 10. Тепшић у 27 (а.г.), Крајцар у 22. и 24. Вељић у 32. Поповић у 40. остојић у 52. Ивановић у 72.  и Бошковић у 80. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Мајсторовић Никола, Бабић, Парезановић, Крајцар, Чаварић, Топић, Ивановић, Вељић, Поповић, Лакетић, Остојић. У игру са клупе ушли су: Катић, Гавриловић, Мајсторовић Марко, Дисић, Бошковић и Зекић.

У следећем колу млађи кадети дочекују ТСЦ.

12 Словен 23 2 3 18 20 78 -58 9

Пионирска лига Војводине: Војводина – ОФК Кикинда 8:0 (3:0)

Пионири Војводине победили су као домаћини ОФК Кикинду резултатом 8:0 у 20. колу Пионирске лиге Војводине.

Стрелци за  Војводину били су: Кљајић у 6. 26. 43. и 52. Павловић у 40. Пејовић у 54. Илић у 71. и Андријашевић у 76. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Бањац, Симић, Бауцал, Чејовић, Кљаић, Илић, Пејовић, Буквић, Павловић, Трајчевски и Ждрња. У игру са клупе ушли су: Јаснић, Андријашевић, Вујиновић, Пантић, Жарковић, Сабљар и Бродић.

У следећем колу пионири Војводине гостују екипи Раванград 2018 у Сомбору.

ОФК Бачка – Вошини клинци  1:1 (1:0)

Друга пионирска селекција Вошини клинци ремизирали су у гостима са ОФК Бачком резултатом 1:1 у 20. колу Пионирске лиге Војводине.

Стрелац за Вошине клинце био је Ковач у 57. минуту.

Вошини клинци су наступила у следећем саставу: Бјелац, Кесић, Живановић, Ракита, Калуђеровић, Малинић, Ковач, Павловић, Аничић, Крсоја и Исаков. У игру са клупе ушли су: Маријановић, Баљак, Спасић, Јанковић, Лопичић, Вјештица и Стјепић.

У следећем колу Вошини клинци дочекују Дерби 2015.

14 ЦФК (-1) 20 3 2 15 20 78 -58 10

Друга Кадетска лига Војводине: Раднички 1910 – Вошини клинци 0:5 (0:2)

Друга кадетска селекција Вошини клинци победили су у гостима екипу Радничког из Шида резултатом 5:0 у 14. колу Друге кадетске лиге, група Југ.

Стрелци за Вошине клинце били су: Перчић у 14. Јанковић у 28. Симић у 58. и Малешевић у 70. и 73. минуту.

Вошини клинци су наступили у следећем саставу: Шурањи, Вугринчић, Ристић, Мијатов, Пантелин, Радосављевић, Пекић, Перчић, Николић, Јанковић, Анђелковић. У игру са клупе ушли су: Милосављевић, Беговић, Јанчић, Матић, Цупара, Малешевић и Симић.

У следећем колу Вошини клинци  дочекују Ш.Ф. ОДР.