Од овог понедељка, сваког наредног до краја сезоне, поново пратимо учинке наших млађих категорија у својим узрасним категоријама.

Омладинци и кадети су одлично отворили сезону у Омладинској и Кадетској лиги Србије, баш као и млађи омладинци и млађи кадети, док су овог викенда тријумфално стартовали и пионири и Вошини клинци који се такмиче у Пионирској лиги Војводине.

Омладинска лига Србије: РФК  Графичар – Војводина 1:3 (1:2)

Омладинци Војводине победили су у гостима екипу Графичара резултатом 3:1 у другом колу Омладинске лиге Србије.

Стрелци за Војводину били су Бутраковић у 29. и 65. и Пиваш у 42. минуту.

Војводина  је  наступила у следећем саставу: Борак, Велицки, Хромиш, Павић, Костадиновић, Пиваш, Јањић, Сукачев, Пилић, Нинковић, Бошкан. У игру са клупе ушли су Чутовић, Бутраковић, Петровић, Поповић, Николић.

У следећем колу омладинци гостују Јединству на Убу.

16 Земун 2 0 0 2 1 7 -6 0

Кадетска лига Србије: РФК  Графичар –Војводина 2:2 (1:2)

Кадети Војводине ремизирали су у гостима са екипом Графичара резултатом 2:2 у другом колу Кадетске лиге Србије.

Стрелац за Војводину био је Перановић у 8. и 17. минуту.

Војводина  је  наступила у следећем саставу: Богдановић, Скорупан, Матић, Еремић, Чејовић, Пупавац, Вукосављевић, Јовановић, Боровина, Перановић, Божичић. У игру са клупе ушли су Зечевић, Докић, Стојановић, Станишић.

У следећем колу кадети биће домаћини Спартаку из Суботице.

16 Раднички (Н) 2 0 0 2 1 9 -8 0

Омладинска лигa Војводине: ОФК  Вршац –Војводина 1:3 (0:2)

Млађи омладинци Војводине победили су у гостима ОФК Вршац резултатом 3:1 у другом колу Омладинске лиге Војводине.

Голове за Војводину постигли су Поповић у 39. Јурешић у 41. и Петровић у 87. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Матић, Продановић, Шашић, Чутовић, Брајић, Павловић, Поповић, Ковачевић, Јурешић, Пејовић, Петровић. У игру са клупе ушли су Стефановић, Лазић, Крачун, Петковић, Питик, Бабић.

У следећем колу млађи омладинци дочекују РФК Нови Сад.

12 Кабел (-1) 1 0 0 1 0 3 -3 -1

Кадетска лигa  Војводине: Спартак – Војводина 1:2 (1:1)

Кадети Војводине победили су у гостима екипу Спартака резултатом 2:1 у другом колу Кадетске лиге Војводине.

Голове за Војводину постигли су: Дисић у 8. и Ивановић у 68. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Пролић, Бабић, Парезановић, Крајцар, Гавриловић, Топић, Лакетић, Бошковић, Ђокановић, Остојић, Дисић. У игру са клупе ушли су Сулимановић, Мајсторовић, Ивановић, Зекић, Чаварић, Малешевић.

У следећем колу млађи кадети угостиће Словен из Руме.

12 Младост (Л) 2 0 0 2 0 15 -15 0

Пионирска лигa  Војводине: Војводина – ФК Дерби 2015 8:1 (3:0)

Пионири Војводине победили су као домаћини екипу Дербија резултатом 8:1 у првом колу Пионирске лиге Војводине.

Голове за Војводину постигли су: Андријашевић у 10. и 48. Кљајић у 13. Ађин у 15. 44. и 55. Јандрић у 66.  и Бродић у 70. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Бањац, Монодом, Бауцал, Чејовић, Андријашевић, Кљајић, Пејовић, Незири, Ађин,  Давидов, Каишаревић. У игру са клупе ушли су Јандрић и Бродић.

У следећем колу пионири гостују Кабелу.

ОФК Кикинда 1909 – Вошини клинци 1:5 (0:2)

Друга пионирска селекција „старе даме“ – Вошини клинци победили су у гостима ОФК Кикинду резултатом 1:5 у првом колу Пионирске лиге Војводине.

Голове за Војводину постигли су: Илић у 6. и 50. Ковач у 16. Кресоја у 53. и Малинић у 70. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Бјелац, Ракита, Кресоја, Цупара, Аничић, Ковач, Павловић, Грубанов, Калуђеровић, Кесић и Илић. У игру са клупе ушли су: Марјановић, Рамић, Малинић, Близанац, Рибар, Спасић, Лопичић.

У следећем колу Вошини клинци дочекују Раванград 2018 из Сомбора.