Млађе категорије ФК Војводина играле су протеклог викенда у четири категорије, уз учинак од две победе и по једног ремија и пораза.

Омладинци и кадети нису играли у Омладинској и Кадетској лиги Србије.

Oмладинска лига Војводине: Ш. Ф. Петрика – Војводина 1:3 (0:1)

Млађи омладинци Војводине победили су у гостима Ш.Ф. Петрика резултатом 3:1 у 20. колу Омладинске лиге Војводине.

Стрелци  за Војводину били су: Докић у 30. Орос у 57.(а.г.) и Поповић у 71. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Стефановић, Петровић, Продановић, Петковић, Пилић, Павловић, Поповић, Пејовић, Докић, Ковачевић, Јовић. У игру са клупе ушли су: Васић Милош, Шашић, Средојевић, Алексић, Јурешић, Васић Јакша.

У следећем колу млађи омладинци гостују Железничару у Панчеву.

12 Петар Пуача 20 0 1 19 19 123 -104 1

Кадетска лигa Војводине: Ш. Ф. Петрика – Војводина 2:2 (0:1)

Млађи кадети Војводине ремизирали су у гостима са Ш.Ф. Петрика резултатом 2:2 у 20. колу Кадетске лиге Војводине.

Стрелци за Војводину били су: Ђокановић у 21. и Дисић у 64. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Богдановић, Бабић, Парезановић, Крајцар, Чаварић, Топић, Ивановић, Вељић, Ђокановић, Лакетић и Остојић. У игру са клупе ушли су: Гавриловић, Мајсторовић, Дисић, Бошковић, Поповић, Зекић.

У следећем колу млађи кадети, такође, гостују Железничару у Панчеву.

12 Словен 20 2 3 15 17 61 -44 9

Пионирска лига Војводине: Ш.Ф. Арена – Војводина  0:9 (0:4)

Пионири Војводине победили су у гостима Ш.Ф. Арена из Суботице резултатом 9:0 у 16. колу Пионирске лиге Војводине.

Стрелци за  Војводину били су: Илић у 14. Буквић у 22. 70. и 73. Каишаревић у 24. и 26. Пантић у 53. Бродић у 58. и Вујиновић у 79. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Бањац, Симић, Бауцал, Чејовић, Андријашевић, Незири, Буквић, Павловић, Каишаревић, Ждрња, Илић.

У игру са клупе ушли су: Катић, Трајчевски, Вујиновић, Пантић, Стојшић, Сабљар, Бродић.

У следећем колу пионири Војводине дочекују Ш.Ф. Петар Пуача.

Вошини клинци – ТСЦ  0:1 (0:0)

Друга пионирска селекција, Вошини клинци изгубили су на свом терену од ТСЦ-а резултатом 0:1 у 16. колу Пионирске лиге Војводине.

Вошини клинци су наступила у следећем саставу: Бјелац, Кесић, Павловић, Цупара, Ракита, Калуђеровић, Аничић, Кресоја, Ковач, Рибар, Исаков.

У игру са клупе ушли су: Малинић, Лопићић, Грубанов, Живановић, Баљак и Стјепић.

У следећем колу Вошини клинци  гостују Спартаку у Суботици.