Протеклог викенда пет млађих такмичарских селекција Војводине наступиле су у својим узрасним лигама и још једном уписале стопостотан учинак од пет победа, уз гол разлику 23:3.

Викенд су обележили пионири „старе даме“ који су завршили групни део сезоне са скором од 21 победе и једног ремија, односно освојили 64 од могућих 66 бодова.

Старији омладинци и кадети су гостовали у Београду својим вршњацима из екипе Интернационала и уписали убедљиве тријумфе – 1:5 и 0:7.

Млађи омладинци су победили ОФК Бачку на домаћем терену резултатом 3:1, баш као и млађи кадети који су савладали РФК Нови Сад 1921 резултатом 4:1.

Омладинска лига Србије: Интернационал – Војводина 1:5 (1:4)

Омладинци Војводине победили су Интернационал у гостима резултатом 5:1 у 37. колу Омладинске лиге Србије.

Овим тријумфом „стара дама“ је остала на деоби другог и трећег места са Партизаном са 80 бодова. Стрелци за Војводину били су Н. Ивановић у 10. 43. и 60. Станојевић у 16. и Радмиловић у 32 минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Зувиш, Луковић, Миланов, Богдановић, Благојевић, Пиргић, Мартинкевич, Радмиловић, Станојевић, Ивановић, Павлица. У игру са клупе ушли су још Торбица, Миловановић, Пантић, Исаковски, Абрамушић.

У последњем колу, 29. маја, старији омладинци  дочекују Трајал из Крушевца.

20 Трајал 37 3 4 30 26 112 -86 13
For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Политика приватности.
I Accept

Кадетска лига Србије: Интернационал – Војводина  0:7 (0:5)

Кадети Војводине такође су декласирали Интернационал у Београду резултатом 7:0 у 37. колу Кадетске лиге Војводине.

Стрелци за Војводину били су: Абаџија у 9. Николић у 24. Пауновић у 30 и 44, Апостоловски у 34. Ивановић М. у 86. и Милошевић у 89. минуту. Овим тријумфом Војводина је остала друга на табели са 92 бода.

Војводина  је  наступила у следећем саставу: Богуновић, Трнинић,  Букинац, Апостоловски, Николић, Дробњак, Пауновић, Абаџија, Милошевић, Поповић, Ковачев. У игру са клупе ушли су Ивановић, Радаковић, Булаић, Перишић. Ђурасовић.

У последњем колу старији кадети гостују Реалу у Нишу.

I Accept

Омладинска лига Војводине: Војводина – ОФК Бачка 3:1 (2:0)

Млађи омладинци Војводине победили су на свом терену екипу ОФК Бачке резултатом 3:1 у 13. колу плеј офа Омладинске лиге Војводине.

Војводина је сада трећа на табели са 24 бода, а голове за „стару даму“ постигли су  Стојановић у 18. Јокић у 34. и Чеман у 47. минуту.

Војводина је  наступила у следећем саставу: Ковачевић, Милисављевић, Јухас, Исаковски, Стојановић, Каламвокис, Јокић, Абрамушић, Симић, Торбица, Чеман. У игру са клупе ушли су Бојић, Шапонја, Милијашевић.

У следећем колу млађи омлидинци гостују Радничком у Сомбору.

8 Железничар 13 3 0 10 12 30 -18 9

Кадетска лига  Војводине, Плеј оф: Војводина – РФК Нови Сад 1921  4:1 (2:1)

Млађи кадети Војводине победили су РФК Нови Сад 1921 резултатом 4:1 у седмом колу плеј-офа Кадетске лиге Војводине.

Кадети Воше сада су трећи на табели са 13 бодова, али и утакмицом мање од Петрике и РФК Нови Сад 1921 који имају по 15. Голове за Војводину постигли су Јањић у 11. Храмиш у 13. Костадиновић у 60. и Недељковић у 81. минуту.

Војводина је  наступила у следећем саставу: Јаковљевић, Вјештица, Зличић, Ромић, Павић, Костадиновић,  Храмиш, Стајки,  Вукадиновић, Јањић, Алексић. У игру са клупе ушли су Недељковић, Чутовић, Павловић.

У следећем колу млађи кадети гостују ШФ Петрика.

Пионирска лига Војводине: Војводина – ШФ Петрика 4:0

Пионири Војводине победом су завршили групну фазу Пионирске лиге Војводине пошто су савладали ШФ Петрика резултатом 4:0.

Вошини пионири су групни део првенства завршили са скором 21-1-0, уз импресивну гол разлику 170:5. У наставку такмичења игра се фајнал фор између три победника група и најбољег другопласираног тима. Победник тог турнира званично ће постати шампион Војводине.

Термини и место одигравања утакмица биће накнадно саопштени.