Фудбалери Војводине изгубили су у гостима од екипе Радничког 1923 резултатом 2:1 у 21. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Раднички 1923: Лековић, Шербечић, Ћосић, Чинеду (од 72. Ивеља), Митровић, Ристић (од 88. Симовић), Дадић, Видосављевић (од 72. Глушчевић), Алексић, Сахли, Бевис (од 88. Ђурић).

Војводина: Росић, Лазаревић, Јеличић, Црномарковић, Матеус Индио, Петровић (од 59. Савићевић), Милосављевић (од 59. Букинац), Николић (од 46. Зукић), Радуловић, Сери, Вукановић (од 79. Ивановић).

Воша је у уводним минутима имала чак три солидне прилике, први је припретио Сери, који је прошао по левој страни и гађао први угао, на месту је био голман Лековић. Он се истакао и два минута касније када је Вукановић шутирао, лопта је погодила његовог чувара, али је голман Радничког рефлексно одбио лопту у корнер. Вукановић је пробао још једном са ивице шеснаестерца, недовољно снажно да савлада добро постављеног Лековића.

Раднички је повео из прве праве акције, коју је започео Чинеду одличним дубинским пасом за Бевиса, који је одлично проиграо Сахлија, а овај погодио сам угао за 1:0.

Исти играч је умало постигао и други погодак, пошто је украо лопту Матеусу Индију испред казненог простора, али је Росић правовремено интервенисао.

Воша је после примљеног гола прилично пала у игри и следећу шансу имала тек у последњем минуту првог полувремена када је Радуловић гађао први угао са неких 20 метара, Лековић је опет одлично одбранио.

Божидар Бандовић је одмах на полувремену направио прву измену, Зукић је заменио Николића, а потом су у 59. минуту ушли и Савићевић и Букинац уместо Милосављевића и Петровића, па је Воша заиграла у стандардној формацији са четворицом играча у одбрани. То је донело резултат, пошто је „стара дама“ изједначила у 64. минуту када је Радуловић одлично прошао по десном боку и проиграо Зукића, који је са десетак метара погодио даљи угао за 1:1.

Воша је наставила да напада после изједначења, а у 74. минуту Матеус Индио је снажно шутирао са 20 метара, Лековић је одбио лопту у корнер. Узвратили су домаћи минут касније када је после контре, Ивеља шутирао са 15 метара поред стативе.

У 84. минуту Раднички је поново повео и то из пенала, који је прецизно извео Ристић. Претходно је руком у шеснаестерцу играо Јеличић, а главни арбитар је после консултације са ВАР собом одлучио да покаже на белу тачку.

До краја није било промене резултата, па је Војводина уписала први пораз овог пролећа.