У 21. колу Супер лиге Србије, фудбалери Војводине вечерас гостују екипи Чукаричког у Београду.

Текстуални пренос меча од 18:30 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

Чукарички: Белић – Ћирковић, Шапић, Остојић, Каменовић – Мијаиловић, Ковач – Савић, Доцић, Бирманчевић – Јовановић.

Војводина: Н. Симић – Бјековић, Бралић, Саничанин, Ђорђевић – Дринчић, Деветак – Вукадиновић, Човић, В. Симић – Мркаић.

Утакмица је почела. Меч се игра без присуства гледалаца.

3. минут: Због повлачења за дрес Вељка Симића, жути картон у екипи Чукаричког добио је Никола Ћирковић.

5. минут: Чукарички је повео 1:0. После центаршута са десне стране, Бјековић је главом избио лопту, а она је дошла право до Бирманчевића, који је ударцем са двадесетак метара послао лопту иза леђа голмана Николе Симића, који је изашао на око 11-12 метара од гол-линије.

10. минут: Слободан ударац за Чукарички са око 30 метара је извео Доцић, али је Никола Симић ухватио лопту.

12. минут: Чукарички води 2:0. После корнера са леве стране, ударац главом са око пет метара је упутио Ћирковић и послао лопту у рашље гола Војводине.

13. минут: Доцић је шутирао са око 30 метара, али је лопта погодила пречку.

14. минут: Бирманчевић је шутирао са око 25 метара, али је Никола Симић одбранио.

16. минут: После доброг проигравања Ђорђевића, Вељко Симић је шутирао са десетак метара искоса, али је Белић одбранио.

19. минут: После контранапада Војводине, Вукадиновић се дриблингом ослободио свог чувара и шутирао са двадесетак метара искоса, али је лопта отишла преко гола.

26. минут: Због прекршаја над Каменовићем на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Немања Човић.

29. минут: Слободан ударац за Војводину са око 30 метара је извео Дринчић, али је лопта отишла преко гола.

39. минут: Због прекршаја над Бјековићем на средини терена, жути картон у екипи Чукаричког добио је Димитрије  Каменовић.

40. минут: Савић је ушао у шеснаестерац Војводине и шутирао са око 13-14 метара, али је Никола Симић одбранио.

43. минут: Ковач је шутирао са петнаестак метара, али је Никола Симић одбранио. Одмах потом, у контранападу Војводине, због прекршаја над Вељком Симићем, жути картон у екипи Чукаричког добио је Срђан Мијаиловић.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме. У тиму Војводине, извршена је трострука измена: изашли су Марко Бјековић, Младен Деветак и Немања Човић, а ушли су Никола Андрић, Аранђел Стојковић и Миодраг Гемовић.

47. минут: Због прекршаја над Бралићем на око 20 метара од гола домаћина, други жути, односно црвени картон у екипи Чукаричког добио је Срђан Мијаиловић.

49. минут: Слободан ударац за Војводину је извео Дринчић, али је Белић одбранио.

61. минут: Због прекршаја над Дринчићем на средини терена, жути картон у екипи Чукаричког добио је Ђорђе Јовановић.

62. минут: Извршена је прва измена и у тиму Чукаричког: изашао је Милан Савић, а ушао Стефан Чоловић.

63. минут: Досуђен је пенал за Војводину. Вукадиновић је одиграо пас ка Симићу, кога је у шеснаестерцу фаулирао Остојић, па је судија досудио једанаестерац.

64. минут: ГОЛ! Војводина је смањила на 1:2. Пенал за Војводину је извео Вукадиновић и смањио резултат.

65. минут: ГОЛ! Војводина је изједначила! После центаршута Стојковића са скоро половине терена, Вукадиновић је ударцем из прве са око пет метара проследио лопту у мрежу.

67. минут: У борби за лопту између Вељка Бирманчевића и Николе Симића, Бирманчевић је руком ударио Симића у лице, након чега је дошло до гурања и расправе у којој је учествовало више играча оба тима. Након што се ситуација смирила, судија је показао жути картон Вељку Бирманчевићу из Чукаричког и Николи Симићу из Војводине.

69. минут: Због прекршаја над Бирманчевићем на око 30 метара искоса од гола Војводине, жути картон у екипи Војводине добио је Никола Андрић.

75. минут: Гемовић је шутирао са око 25 метара, али је лоше захватио лопту, која је отишла ван оквира гола.

76. минут: Извршена је и четврта измена у тиму Војводине: изашао је Момчило Мркаић, а ушао Петар Бојић.

77. минут: Извршена је двострука измена у тиму Чукаричког: изашли су Ђорђе Јовановић и Вељко Бирманчевић, а ушли Данило Пантић и Марко Ракоњац.

80. минут: ГОЛ! Војводина води 2:3! После центаршута Дринчића са десне стране, Каменовић је главом избио лопту, али је она дошла право до Вељка Симића, који је прецизним ударцем са око пет метара искоса довео свој тим у вођство.

90. минут: Извршена је и пета измена у тиму Војводине: због повреде, из игре је изашао Никола Дринчић, а ушао је Мирко Топић.

98. минут: Чукарички је изједначио на 3:3. После корнера за Чукарички, Чоловић је упутио ударац са око 13-14 метара, након чега се лопта од стативе одбила у гол.