Omladinci Vojvodine pobedili su ekipu Radničkog sa Novog Beograda rezultatom 2:1 (1:0), u 11. kolu Omladinske lige Srbije.

Pred oko 100 gledalaca u FC „Vujadin Boškov“, strelac za Vošu bio je Abadžija u 13. i 83, dok je gol za goste postigao Knežević u 74. minutu.

Ekipe su nastupile u sastavima:

Vojvodina: Borak, Bukinac, Majstorović, Drobnjak, Tokin (od 77. Velikić), Abadžija, Janjić (od 86. Pavić), Paunović, Hromiš (od 63. Trninić), Kostadinović (od 54. Pivaš), Sukačev (od 69. Kovačev).

Radnički: Radojičić, Cvetković (od 65. Đurić), Sekulić, Lukešević, Luković, Knežević, Tejić (od 82. Kuzmanović), Miletić, Lepojević (od 82. Ilić), Đorđević, Prvulović (od 46. Brašić).

Od samog početka utakmica, Vojvodina je jasno istakla pobedničke ambicije, a do vođstva je došla iz svoje prve prave prilike u 13. minutu. Tokin je uputio odličan pas u šesnaesterac, a u prazan prostor je pravovremeno utrčao Abadžija, izašao sam ispred Radojičića i rutinski ga savladao.

Nakon toga, utakmica je ušla u period bez većih šansi, da bi u 40. minutu slobodan udarac za Vošu sa oko 23-24 metra izveo Bukinac, ali je Radojičić krajnjim naporom skrenuo putanju lopte u korner. Nakon tog kornera koji je izveo Sukačev, udarac glavom je uputio Kostadinović, ali je lopta otišla nekoliko centimetara preko prečke.

U drugom poluvremenu, igra se odvijala uglavnom na sredini terena, da bi u 74. minutu Radnički došao do izjednačenja.

Brašić je sa desne strane uputio dobar pas ka Kneževiću, koji je preciznim udarcem sa oko 13-14 metara poslao loptu uz desnu stativu gola Vojvodine.

Ipak, u 83. minutu, Voša je ponovo došla u vođstvo.

Sa leve strane, Bukinac je poslao loptu pred peterac gostiju, gde je do nje došao Abadžija i, okružen protivničkim fudbalerima, uspeo da se izbori za poziciju za udarac, te preciznim šutem poslao loptu u malu mrežu gola Radničkog.

To je ujedno bila poslednja prilika na meču, pa je Voša tako zabeležila važnu i zasluženu pobedu.