Омладинци Војводине поражени су на гостовању од екипе Партизана резултатом 4:3 (2:1) у дербију четвртог кола Омладинске лиге Србије.

Двоструки стрелац за Војводину био је Ивановић, док је трећи гок дао Поповић. За Партизан три поготка дао је Баждар, а један додао Влаховић.

Партизан: Михајловић, Бојат, Икановић, Станковић, Илић, Јовановић, Трифуновић, Баждар, Ђорђевић, Миловановић, Петковић.

Војводина: Богуновић, Трнинић (од 57. Пауновић), Стојановић (од 63. Гагић), Апостоловски, Мајсторовић, Дробњак, Стојановић, Абаџија (од 57. Поповић), Ивановић, Абрамушић, Тедић.

Партизан је боље отворио меч и убрзо је дошао до два гола предности. У 10. минуту Баждар је примио лопту на неких 25 метара, повукао је у средину и потом погодио леви угао немоћног Богуновића за 1:0.

Само седам минута касније, Баждар је погодио и други пут на мечу. Центаршут из слободног ударца са десног бока одбио је голман Богуновић, али је Баждар био на правом месту и из петерца поново погодио – 2:1.

У 29. минуту, Војводина је први пут озбиљније припретила, али је један офанзивац „старе даме“ оборен у шеснаестерцу, а судија показао на белу тачку. Прецизан са 11 метара био је капитен Војводине Михаило Ивановић за 2:1.

Партизан је у 36. минуту имао велику прилику, после корнера са десне стране, Вања Влаховић је остао сам на другој стативи, али није успео да скрене лопту у небрањени угао. Четири минута касније, Миловановић је имао нову шансу за Партизан, обишао је голмана Богуновића, али је у последњем тренутку пред голом интервенисала одбрана Војводине.

Партизан је и друго полувреме отворио одлично и у 48. минуту поново стекао два гола предности. После лепе акције, Баждар је пронашао Вању Влаховића коме није било тешко да погоди за 3:1.

Уследио је нешто мирнији период меча, Војводина је покушала да игра офанзивније и врати се у меч и у томе је успела у 72. минуту. Тедић је лепо прошао по левом боку, вратио је повратну, Гагић је проследио до Поповића, који је направио лажњак и потом погодио сам угао за 3:2.

У последњим тренуцима меча, Баждар је после контре постигао и свој трећи погодак и тако ставио тачку на овај меч. Успела је да узврати Војводина у последњој секунди, након корнера, главом је са пет метара погодио поново Ивановић.

Војводина је остала са шест освојених бодова после четири одигране утакмице.