Kadeti Vojvodine izgubili su u FC „Vujadin Boškov“ od ekipe Partizana rezultatom 2:4 u 23. kolu Kadetske lige Srbije.

Vojvodina: Stefanović, Vasić, Malobabić, Eremić, Pilić, Pavlović, Ninković, Boškan, Ahmetović, Butraković. Igrali su još Pejović, Crnovčić, Jurešić.

Partizan: Radulaški, Ćuk, Filipović, Dragojević, Popović, Janković, Došlov, Popović, Jovanović, Alilović, Totić. Igrali su još Batrićević, Radosavljević, Filimonović, Alimpić, Ilić.

U sedmom minutu, Partizan je imao prvu šansu na meču, Popovićev udarac izblokiran je ispred gol linije.

Gosti su imali novu šansu, u 16. minutu, Totić je šutirao, ali je na mestu bio golman Stefanović.

Svoju inicijativu Partizan je iskoristio u 21. minutu, Popović je pogodio statsivu, na odbijenu naleteo Alilović i sa 15 metara pogodio nebranjeni deo mreže.

Ipak, Voša je uspela da izjednači posle samo nekoliko minuta, u 27.  Boškan je kaznio grešku odbrane Partizana, izašao sam na golmana i rutinski pogodio za 1:1.

Do odlaska na odmor, u 41. minutu, Partizan je posle nove lepe akcije doša do gola, strelac je bio Jovanović za 1:2.

Na startu drugog dela, Partizan je imao novu veliku šansu, Popović je izašao sam na Stefanovića, koji je uspeo da sačuva svoju mrežu.

U 72. minutu, Partizan je stigao do trećeg gola, Batrićević je postigao efektan pogodak i ovaj put Stefanović nije mogao ništa – 1:3.

Voša je ponovo brzo uzvratila, ovaj put posle samo dva minuta, u gužvi u petercu najbolje se snašao Jurešić i smanjio na 2:3.

Ipak, Partizan je u 82. minutu ponovo stekao dva gola prednosti, pogotkom Popovića za nedostižnih 2:4.